My Cart
Právě se nacházíte:

AKCE NA KLÍČ PRO UZAVŘENÉ SKUPINY 6 A VÍCE OSOB

Jestli jste parta 6 a více osob, jsem pro vás schopni zorganizovat vaši uzavřenou akci. Buď můžeme vyjít z naší standardní nabídky ve vypsaném termínu a jenom tuto akci uzavřít pro vaši partu, nebo jsme schopni různě upravovat program a termíny a vytvořit pro vás akci na klíč….. můžete si vybrat počet kaňonů, náročnost a charakteristiku kaňonů, délku akce, …….. a my vám připravíme návrh itineráře.

Zpět na seznam

SKUPINA V.MĚLTA – CHORVATSKO – VELEBIT: SPELEO – 206 METRŮ TEMNOTY POD NOHAMA A CLIMBING V PAKLENICI – „AIR SHOW“…

Datum konání: 10.10.2019 - 13.10.2019
Místo konání: Chorvatsko
Kategorie: Akce na klíč 6+
Číslo akce: 02B-2019

Akce pro sportovněji založené, akce pro Vás, co se nebojíte hloubky a nemáte závratě. V pustinách středního Velebitu, jen nedaleko od pobřeží Jadranu, se nachází nejmohutnější evropská vertikála. 206 metrů temnoty pod nohama, to je velebitská propast Mamet. Obrovská a grandiozní vertikála, rozprostírající se v kraji Vinnetoua a pokladu na Stříbrném jezeře. Chcete-li okusit bezbřehý pocit prázdnoty pod nohama a pozřít tu neuvěřitelnou dimenzi, kterou tato propast poskytuje, pak doporučujeme ochutnat chorvatský Mamet se vším všudy co k tomu patří. Akce určena pro sportovněji založené jedince. Nebude chybět ani lezení v národním parku Paklenica, turistika a výlety. V rámci relaxace pak koupání v Jadranu a pohoda večerního Zadaru.

Velebit_1

mmmm

img_2949

kkk

kk

Informace o cílové lokaci Chorvatsko Mamet zde.

Uzavřená akce: pozor!!!! Je -li vás 6 (slovy ŠEST) jsme schopni tuto akci pro vás "uzavřít". Jen vaše parta. Jednodušší domluva, jednodušší organizace,....... ale dejte vědět co nejdříve! Případně - naplánujte si akci pro vaši partu. 

Fyzická náročnost Index zábavy Technická obtížnost Vodnatost
0/5
Počet akcí Cena (Kč) Doprava (Kč) Ubytování (Kč)
SPELEO+CLIMB 6 590 1 490 400

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Registrovat se na akci