My Cart
Právě se nacházíte:

ADRENALIN – ZÁKLADNÍ INFORMACE KE KATEGORII … abyste dobře vybrali

  • Published in:
  • Written by
  • Adrenalin
Datum konání: 2018 -
Místo konání: Svět
Kategorie: Adrenalin
Číslo akce: 2018

ADRENALIN: Jste jen trošku aktivní? Jezdíte na kole, chodíte na výlety nebo po horách? Rádi si jdete zaběhat nebo užít jiný aktivní sport? Máte již za sebou nějakou začátečnickou "canyoningovou zkušenost"? Pokud ano, jste tady správně. Akce z nabídky "Adrenalin" zvládne každý, kdo  ji zvládnout "chce" (a kdo není pohybový antitalent).

"Prodloužený víkend, žádná rychlovka": Chceme vám představit plnohodnotný canyoning. Takže to děláme "pořádně": naši akci začínáme řádným školením, instruktáží a tréninkem na suchu (cca 2 hodiny). Po teorii pokračujeme prvním canyoningovým tripem. Výběr lokalit je odvislý od klimatickým podmínek, prognóz a předpovědí, které bedlivě sledujeme a dle toho sestavujeme plán pro další den. Bezpečnost účastníků akce je na prvním místě. Instruktor se vždy snaží volit a vybírat charakterově rozmanité kaňony. Tzn. příkl. když první den absolvujete startovní aklimatizační kaňon plný krásných scenérií, skluzavek a tobogánů určitě počítejte s tím, že následující den Vás bude čekat spíše slaňovací kaňon, lana a vodopády. Další den třeba "skákací kaňon" plný rozmanitých možností na skoky povětšinou od 3 do 12 m. Na místě se sami rozhodnete, jestli Vás psychika "pustí" na okraj a skočíte do zčeřené smaragdové tůně anebo stupeň slaníte nebo se necháte spustit, příp. místo obejdete. Na akcích typu "Adrenalin" hledáte svoje limity. Je to hra. Každý je máme jinde a instruktor se stará o každého individuálně. Když skočí jeden, neznamená, že musí skočit všichni. Druhý chce spustit, třetí sám slaní, čtvrtý slaní s doplňkových jištěním a ten poslední místo třeba obejde. Nikoho do ničeho nenutíme a každý si najde svoje místo v týmu dle svých možností a schopností. Proto jezdíme v malých skupinkách. Proto se Vám věnuje individuálně, protože Vás canyoning chceme naučit se vším co k němu patří. S námi ho můžete  "ochutnat" ve všech jeho podobách po celém světě. Ne jen ve čtyřech notoricky známých kaňonech, kde se "točí" mnohdy až stovky lidí denně. Podmínkou účasti na akcích v kategorii "Adrenalin" je průstup a zkušenost min. ze 3 x kaňonů, znalost samostatného slaňování a fyzická způsobilost absolvovat min. 3 hod. průstup kaňonem.

2-rau-in-pesteraMísto: Švýcarsko, Itálie. Jezdíme na canyoning po celém světě, pořádáme akce všude možně, ale destinace v Itálii a Švýcarsku pořád vnímáme jako ideální na nejbližší pořádné canyoningové dobrodružství. Zkrátka takový "vyšší level" pro ty, kteří chtějí vyzkoušet mnohem víc než jen klasický Bovec ve Slovinsku případně oblíbené oblasti v blízkém Rakousku. Není to daleko, je tam krásně, je tam pohoda, je tam super zázemí (hezké a čisté kempy, super jídlo,široké spektrum fakultativních aktivit,....). A kaňony jsou bombózní.

var2Termíny, skupiny a individuální akce. Nepořádáme žádné autobusové zájezdy. Skupiny jsou maximálně 8 členné. Když je parta 5 lidí, jsme schopni to uchopit jako uzavřenou akci (pro takovou skupinu jsme schopni pružně upravit termíny a program......). Termíny jsou vypsané v naší nabídce - každý druhý víkend od června do září. Konkrétní nabídka akcí je pod odkazem níže. V kategorii naleznete i akce typu speleo - canyoning nebo opravdu akce pouze se speleologickou tématikou. Přejeme Vám šťastný výběr a těšíme se na případné setkání s Vámi.

Registrovat se na akci

Rychlý kontakt

Chcete se nás na něco zeptat?

+420 724 226 756
+420 777 514 414
info@aquactive.cz

Následujte nás

Pojďte s námi sdílet své zážitky na Facebooku

Log in

Galerie

Aktuální akce


Canyoning Chille - odlet 15.2.2015
Pojďte si s námi vychutnat jedinečný zážitek na canyoning do Chille.

Výstava - aneb historie Canyoningu
Koná se skvělá výstava o Canyoningu. Navštivte jedinečnou výstavu i vy a to v Ostravě ve dnech 17.2. 2015 - 21.2. 2015.

Canyoning Brazilie- odlet 18.2.2015
Pojďte si s námi vychutnat jedinečný zážitek na canyoning do Brazilie.