My Cart
Právě se nacházíte:

AKCE NA KLÍČ PRO UZAVŘENÉ SKUPINY 6 A VÍCE OSOB

Jestli jste parta 6 a více osob, jsem pro vás schopni zorganizovat vaši uzavřenou akci. Buď můžeme vyjít z naší standardní nabídky ve vypsaném termínu a jenom tuto akci uzavřít pro vaši partu, nebo jsme schopni různě upravovat program a termíny a vytvořit pro vás akci na klíč….. můžete si vybrat počet kaňonů, náročnost a charakteristiku kaňonů, délku akce, …….. a my vám připravíme návrh itineráře.

Zpět na seznam

SKUPINA T.VALÍKOVÁ – SILVESTROVSKÝ CANYONING NA „KANÁRECH“ V ATLANTIKU – TENERIFE 2019 – „VIVA LA VIDA“ …

Datum konání: 27.12.2019 - 02.01.2020
Místo konání:
Kategorie: Akce na klíč 6+
Číslo akce: 02A-2019

Silvestr a Nový rok na Kanárských ostrovech? Pohodová parádička jak pro začátečníky, pohodáře tak pro zkušenější borce a borkyně, vyhledávající především klidný průběh a přitom bezpečnou atrakci. Akce, kde se kombinuje pohodový a nenáročný sport v atraktivním prostředí s koupáním v Atlantiku a cestování po Tenerife. Jen 115 km od afrického pobřeží se nachází pohádkový ostrov věčného jara. Tak je nazýván největší z Kanárských ostrovů, Tenerife. A opravdu. I v zimě tu teploty klesnou jen výjimečně pod dvacet stupňů. Proto je návštěva tohoto ostrova ideálním způsobem, jak se v našich chladných měsících trochu ohřát. Což je pro canyoning v zimě zcela optimální varianta. Šest přenádherně scénerických  kaňonů až se 70 m slaňáky ve vodopádech s okolní bujnou vegetací. To je akce, adrenalin a dobrodružství pro všechny, kteří chtějí "ochutnat" dostupnou a bezpečnou exotiku uprostřed zimy.

canyoning-madeira

tenerife-nss-02

Letenka není v ceně (již od 4 000 Czk).

Pozn.: ICOpro CAI - cena zahrnuje odborný kurz canyoningových technik po celou dobu akce na úrovni CAI zakončené finální certifikací ICOpro. V případě zájmu uveď do poznámky při registraci.

Fyzická náročnost Index zábavy Technická obtížnost Vodnatost
Počet canyonů Cena - program (Kč) Doprava - auto (Kč) Ubytování (Kč)
 6 x CAN, 3 x trip

ICOpro "CAI"

19 890

23 490

půjčení auta v místě

půjčení auta v místě

Apart

Apart

Registrovat se na akci