My Cart
Právě se nacházíte:

Evropa +

V této sekci najdete trošku vzdálenější evropské destinace anebo akce tzv. výjimečné, ojedinělé a trošku náročnější než je běžný standard. Akce jsou vhodnější pro ty z Vás, kteří mají s canyoningem rozhodně zkušenost, umí samostatně slaňovat a perfektně zvládají základní pohyb v prostředí kaňonů tzn. (technická chůze náročným terénem, základní zkušenosti s lezením a samostatné slaňování). Akce s příchutí netradičního dobrodružství např.(kaňony končí v moři, je třeba zdolat na zpáteční cestě až 300 m feraty nebo přesun na motorových člunech do přístavu, delší nástupy +1 hod., zpáteční cesty náročnějšího charakteru, vodopády v kaňonu +50 m, vyšší vodnatost, vyšší klasifikace). Zkrátka určeno pro sportovněji založené jedince. Zvládne každý kdo zvládnout chce a má základní zkušenost s canyoningem.

Zpět na seznam

ITALSKÉ DOLOMITY A LOMBARDIE: CORMOR – JESKYNNÍ CANYONING, VAL BODENGO „TOP ITALY CANYON“ … LET´S GO

Datum konání: 01.08.2019 - 04.08.2019
Místo konání: Itálie
Kategorie: Další evropské destinace
Číslo akce: 002-2019

Máte-li za sebou letní Slovinsko a třeba křest v Bovci nebo jinde pak neváhejte! Čeká Vás "italská kráska". Čeká Vás "špíček" v podobě úžasného  jeskynního canyoningu v Cormor, jak jinak než s pořádně vodotěsnou čelovkou, nádherné Val Bodengo s horní rozcvičkovou částí a parádním vodním ZipLinem, taky střední skákací a tobogánová pasáž a třetí část, akční slaňovací a skákací prďák se smaragdovými tůněmi. Snad nejhezčí v Itálii. Krásná Pilotera to celé uzavře. Zkrátka takové úžasné léto uprostřed canyoningové sezóny v Lombardii. K tomu všemu svěží vánek italských Dolomit, vůně alpských strání a luk a třeba taky echt vychlazený aperol a kafíčko nebo pověstné bolognese. Nebude scházet koupačka, opalovačka. To vše patří k parádní prázdninové akci v horách. Ochutnejte. Nebudete litovat. Garantujeme osobní přístup a přípravu. Gopro dokumentace celé akce zdarma. Na odjezdu dostanete každý "usb" disk s komplet záznamem.

cormor1

Uzavřená akce: pozor!!!! Je -li vás 6 (slovy ŠEST) jsme schopni tuto akci pro vás "uzavřít". Jen vaše parta. Jednodušší domluva, jednodušší organizace,....... ale dejte vědět co nejdříve! Případně - naplánujte si akci pro vaši partu. 

Fyzická náročnost Index zábavy Technická obtížnost Vodnatost
Počet canyonů Cena (Kč) Doprava (Kč) Ubytování (Kč)
4x canyoning

ICOpro "CAI"

7 790

9 980

1 890

1 890

900

900

Pozn.: ICOpro CAI - cena zahrnuje odborný kurz canyoningových technik po celou dobu akce na úrovni CAI zakončené finální certifikací ICOpro. V případě zájmu uveď do poznámky při registraci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Registrovat se na akci