My Cart
Právě se nacházíte:

EXOTICKÉ VÝPRAVY: ZÁKLADNÍ INFORMACE KE KATEGORII … jak vybrat správnou exotiku

Datum konání: 2018 - 2018
Místo konání: Svět
Kategorie: Exotické výpravy
Číslo akce: 2018

EXOTICKÉ VÝPRAVY:  Pro všechny, kterým je Evropa malá. Akce jsou směrovány především mimo "evropskou" sezónu ve vztahu k příznivým klimatickým podmínkám v místě. Máte již za sebou nějakou začátečnickou "canyoningovou zkušenost"? Pokud ano, ideální a jste tady správně. Akce z nabídky "Exotické výpravy" zvládne každý, kdo  je zvládnout "chce". Pro více informací volejte 777 312 840, rádi Vám zodpovíme více informací.

Akce v uvedené kategorii jsou minimálně 10ti denní a delší. Destinace nejsou zase tak blízko, aby mělo smysl akce krátit. Jedeme si program užít a nasát atmosféru místa a tak po mnoha zkušenostech víme, co je krátká a nesmyslná doba, co zbytečně dlouhá a co ideálně využitý čas. Přitom dostatečně dlouhý pro aklimatizaci a rozumné vstřebání programu. Destinace máme tzv. "najeté" s místními vazbami a mnoha zkušenostmi. Víme co Vám bezpečně ukázat a kam raději nechodit. Víme, kde levně nakoupit, sednout na dobré jídlo za rozumné peníze a zbytečně nic nepřeplácet. Vyznáme se dobře ve smlouvání a šetříme čas všem účastníkům akce znalostí místních poměrů a specifik.

tenerife-nss-02Místo: Jezdíme po celém světě a vybrané destinace jsou z titulu canyoningu opravdu vyjímečné. Uvedené akce nejsou přitom jen o canyoningu, ale i o poznání místa a dalších mnoha rozmanitých dobrodružstvích. Letecké přesuny jsou nedomyslitelnou součástí těchto akcí. Létáme bezpečně. Krátké trasy s prověřenými nízkonákladovými dopravci s cílem koupit levnou letenku ve správný čas. Při vzdálenějších lokacích spoléháme na tradiční velké aerolinky. Naši specialisté se snaží vybrat vždy ten správný čas pro nákup nejvýhodnější letenky.

1507598_885740018103504_3167380864293573019_nTermíny, skupiny a individuální akce. Skupiny jsou maximálně 8 členné. Když je parta 5 lidí, jsme schopni to uchopit jako uzavřenou akci (pro takovou skupinu jsme schopni pružně upravit termíny a program...). Konkrétní nabídka akcí je pod odkazem níže. Přejeme Vám šťastný výběr a těšíme se na případné setkání s Vámi ať už u berberské whiskey v Maroku nebo u vanilkového rumu v surfařských barech na Reunionu. Přihlášení na uvedené akce neodkládejte zejména ve vztahu k ceně letenky. Obecně platí že nízkonákladové společnosti mají nejpříznivější ceny 2-3 měsíce před datem odletu. Při vzdálenějších transferech pak ideálně i 4 až 5 měsíců před datem akce.

Registrovat se na akci

Rychlý kontakt

Chcete se nás na něco zeptat?

+420 724 226 756
+420 777 514 414
info@aquactive.cz

Následujte nás

Pojďte s námi sdílet své zážitky na Facebooku

Log in

Galerie

Aktuální akce


Canyoning Chille - odlet 15.2.2015
Pojďte si s námi vychutnat jedinečný zážitek na canyoning do Chille.

Výstava - aneb historie Canyoningu
Koná se skvělá výstava o Canyoningu. Navštivte jedinečnou výstavu i vy a to v Ostravě ve dnech 17.2. 2015 - 21.2. 2015.

Canyoning Brazilie- odlet 18.2.2015
Pojďte si s námi vychutnat jedinečný zážitek na canyoning do Brazilie.