My Cart
Právě se nacházíte:

JEDNOTLIVÉ KAŇONY VE SLOVINSKU (V BOVCI): Sušec, Fratarica, Kozjak, Predelica

Datum konání: -
Místo konání: Slovinsko
Kategorie: Seznamte se: Canyoning
Číslo akce: 000-2017

Mimořádná nabídka této sezóny: jednotlivé kaňony ve Slovinsku - v okolí Bovce: Sušec, Fratarica, Kozjak, Predelica.

Reagujeme tak na poptávku po "jednoduché a rychlé akci". Nicméně upřímně a "na férovku". Tímto způsobem udělaly v Bovci místní agentury z krásného adrenalínového sportu pouťovou atrakci. Hromadnou a "rychloobrátkovou" show. Pro ilustraci - úplně vypouští slaňování (což je naprosto zásadní a klíčový canyoningový zážitek). Místo toho slaňovací místa buď obcházejí, případně klienty na laně spouští. A aby to nějak kompenzovali, tak blbnou na přírodních toboganech jako na koupališti - jezdí celé skupinky ve vláčku, pozadu, hlavou dolů..... prostě dělají z toho show pro širokou veřejnost. My tímhle směrem nechceme jít. Podle nás je to devalvace canyoningu. Chceme vám canyoning ukázat a představit ve své celé parádě. Chceme, aby váš zážitek byl plnohodnotný.

Takže, i když vám mimořádně nabízíme jednotlivé kaňony - tak, jako to nabízí tradiční místní agentury, tak my to budeme dělat netradičně a "pořádně". Před vstupem do kaňonu, proběhne školení a instruktáž (cca 2 hodiny). Každý z nás bude umět vše, co pro absolvování plnohodnotného canyoningového zážitku bude potřebovat. A v kaňonu nic nebudeme vynechávat, obcházet, vypouštět..... půjdeme to jako CANYONING

Jednotlivé kaňony:

Sušec: nejvíce chozený kaňon v Bovci. Nazýváme ho trenažérem canyningu. Jednoduchý kaňon, který má několik velkých "+". Je hravý a zábavný a nenáročný. Je tam ideální cvičné slanění - bezpečné a pohodové a současně zajímavé (cca 25 metrů). A na konci je naprostá pecka: 11 metrů dlouhý tobogán, se sklonem skoro 90°. Dá se sice spustit na laně, ale..... to si přece nemůžete nechat ujít.

Fratarica: pestrý a zábavný kaňon. Pár tobogánů, pár skoků, jedna jeskyňka, a jeden "skokanský můstek". Dvě slanění - jedno super a jedno .............. uffff - prostě 30 metrů ve vzduchu (co k tomu dodat?) Slunný a bezpečný kaňon se smaragdovou vodou.

Horní Predelica: podobný Fratarici. Pestrý a hravý, navíc málo navštěvovaný. A taky dvě zajímavá slanění. Jedno esíčko, které ze shora vypadá drsně, ale je to pohoda, druhé......... které vypadá drsně a je ............ 30 metrů hladká kolmá stěna......

Kozjak:  skákací paráda, hravý a zábavný kaňon. Kdo neskáče, .......... ať tu nechodí. Vstupenka do kaňonu je 8 m vysoký (když budete hodně smlouvat, tak 6 metrů). Potom dvě krásná slanění v soutěsce, kde to vaří (jedno z nich jsme nazvali waterboarding, druhé Wash and Go). A pak skok do dálky, skok do jeskyně, skok do soutěsky, ..... a na konci skok 20 metrů (ten se dá slanit do půlky, nebo slanit celý.....)

Informační leták canyoning BOVEC, Slovinsko

 

DCIM100MEDIA

Sušec Fratarica Predelica Kozjak
950 Kč 1 900 Kč 1 750 Kč 1 900 Kč
Registrovat se na akci

Rychlý kontakt

Chcete se nás na něco zeptat?

+420 724 226 756
+420 777 514 414
info@aquactive.cz

Následujte nás

Pojďte s námi sdílet své zážitky na Facebooku

Log in

Galerie

Aktuální akce


Canyoning Chille - odlet 15.2.2015
Pojďte si s námi vychutnat jedinečný zážitek na canyoning do Chille.

Výstava - aneb historie Canyoningu
Koná se skvělá výstava o Canyoningu. Navštivte jedinečnou výstavu i vy a to v Ostravě ve dnech 17.2. 2015 - 21.2. 2015.

Canyoning Brazilie- odlet 18.2.2015
Pojďte si s námi vychutnat jedinečný zážitek na canyoning do Brazilie.