My Cart
Právě se nacházíte:

Exotika

Exotické destinace „Svět“ tzn. mimoevropské regiony. Přesuny letecky, akce +10 dnů, náročnější na čas, aklimatizaci, transfery a místní přesuny. Akce zaručující veliké dobrodružství, které vyžadují precizní přípravu předem. Garantujeme Vám detailní přípravu před akcí, malé skupiny účastníků, osobní přístup, flexibilita ve vztahu ke změně klimatických podmínek. Na těchto akcích nasajete atmosféru a vůni dálek se vším co k takovéto akci patří. Garantujeme bezpečný adrenalin, akční logistiku a perfektně připravené instruktory se kterými budete v kontaktu dostatečně dlouhou dobu před akcí.

Zpět na seznam

GRUZIE: PARÁDNÍ CANYONING V PODHŮŘÍ KAVKAZU …

Datum konání: 25.05.2019 - 01.06.2019
Místo konání: Gruzie
Kategorie: Exotika
Číslo akce: 05A-2019

Kavkaz a květen, to je záruka vody a parádního canyoningu. Čeká nás několik úžasných tripů s fantastickými scenériemi a výhledy na divoké štíty Kavkazu. Canyoning v Gruzii je hodně vertikální, hodně divoký a hodně dobrodružný.

Výprava do Gruzie je vhodná zejména pro začátečníky se zkušeností, kteří umí samostatně slaňovat, ale zklamaný nebude ani zkušený "outdoorák" a akci si určitě užije. A to festovně. Protože Gruzie se svými přírodními krásami a fantastickými scenériemi uhrane úplně každého, kdo ji navštíví. V programu a v rámci přesunů jsou i parádní poznávačky. Čekají nás nejen výlety do hor, ale i starobylé pevnosti a chrámy. V kombinaci s dobrodružným canyoningem v podhůří Kavkazu je tak mozaika opravdu exoticky komplexní.

Letenka již od 3000 Czk

Fyzická náročnost Index zábavy Technická obtížnost Vodnatost
Počet canyonů Cena (Kč) Doprava (Kč) Ubytování (Kč)
6 x CAN | 2 x TRIP

ICOpro "CAI"

18 890

22 890

v místě půjčujeme auto

v místě půjčujeme auto

Hostel, Privat

Hostel, Privat

Pozn.: ICOpro "CAI" - cena zahrnuje odborný kurz canyoningových technik po celou dobu akce na úrovni CAI zakončené finální certifikací ICOpro. V případě zájmu uveď do poznámky při registraci.

Napsat komentář

Registrovat se na akci