My Cart
Právě se nacházíte:

Evropa +

V této sekci najdete trošku vzdálenější evropské destinace anebo akce tzv. výjimečné, ojedinělé a trošku náročnější než je běžný standard. Akce jsou vhodnější pro ty z Vás, kteří mají s canyoningem rozhodně zkušenost, umí samostatně slaňovat a perfektně zvládají základní pohyb v prostředí kaňonů tzn. (technická chůze náročným terénem, základní zkušenosti s lezením a samostatné slaňování). Akce s příchutí netradičního dobrodružství např.(kaňony končí v moři, je třeba zdolat na zpáteční cestě až 300 m feraty nebo přesun na motorových člunech do přístavu, delší nástupy +1 hod., zpáteční cesty náročnějšího charakteru, vodopády v kaňonu +50 m, vyšší vodnatost, vyšší klasifikace). Zkrátka určeno pro sportovněji založené jedince. Zvládne každý kdo zvládnout chce a má základní zkušenost s canyoningem.

Zpět na seznam

„KÓD KORSIKA“ – JARNÍ VODA, CANYONINGOVÁ ROZKOŠ A SENZACE STŘEDOZEMÍ … „CORSICA CANYONING SHOW“ …

Datum konání: 05.04.2019 - 14.04.2019
Místo konání: Korsika
Kategorie: Další evropské destinace
Číslo akce: 02CC-2019

Akce se nese v duchu pohody a koupání. Koupání jak na  krásných plážích u moře, tak i v teplých a smaragdově zbarvených tůních a bazénech canyoningových řek. Vše doplněno cestováním po Korsice a taky hlavně canyoningem a lezením: Korsika je perla canyoningu ve Středozemí, je tu téměř 80 kaňonů!!!! A my jsme pro vás připravili prostup těmi nejhezčími  jako Pulischelu, Purcaracia, Vacca, Pisciu d´Gallu, Richiusa, Sulleoni, Piscia in Alba a další. Krásné skoky, zčeřené tůně, tobogány, fantastické scenérie. Canyoning na Korsice je určen úplně pro všechny. Jak pro začátečníky tak pro adrenalinové rafany. Kaňony pro Vás vybereme úměrně skladbě skupiny. Navštívíme také korsický přístav Boniffacio se svými fantastickými útesy, malebné Porto Vecchio a nejkrásnější korsickou pláž Palombaggia a mnohé a mnohé další. Když bude chuť a síla, zalezeme si na scenérických monolitech v údolí Bavella a projedeme Korsiku křížem krážem. Garantujeme osobní přístup a přípravu. Gopro dokumentace celé akce zdarma. Na odjezdu dostanete každý "usb" disk s komplet záznamem. Více info níže v informacích o cílové lokaci.

                                                            

 


Uzavřená akce: pozor!!!! Je -li vás 6 (slovy ŠEST) jsme schopni tuto akci pro vás "uzavřít". Jen vaše parta. Jednodušší domluva, jednodušší organizace,....... ale dejte vědět co nejdříve! Případně - naplánujte si akci pro vaši partu. 

Fyzická náročnost Index zábavy Technická obtížnost Vodnatost
Počet kaňonů Cena canyoning Doprava (Kč) Ubytování (Kč)
6x CAN 17 590 Letecky, auto Hostel, Kemp

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Registrovat se na akci