My Cart
Právě se nacházíte:

AKCE NA KLÍČ PRO UZAVŘENÉ SKUPINY 6 A VÍCE OSOB

Jestli jste parta 6 a více osob, jsem pro vás schopni zorganizovat vaši uzavřenou akci. Buď můžeme vyjít z naší standardní nabídky ve vypsaném termínu a jenom tuto akci uzavřít pro vaši partu, nebo jsme schopni různě upravovat program a termíny a vytvořit pro vás akci na klíč….. můžete si vybrat počet kaňonů, náročnost a charakteristiku kaňonů, délku akce, …….. a my vám připravíme návrh itineráře.

Zpět na seznam

SKUPINA A.NEJEDSKÁ – „KÓD KORSIKA“ – JARNÍ VODA, CANYONINGOVÁ ROZKOŠ A SENZACE STŘEDOZEMÍ … „CORSICA CANYONING SHOW“

Datum konání: 05.04.2019 - 11.04.2019
Místo konání: Korsika
Kategorie: Akce na klíč 6+
Číslo akce: 02C-2019

Akce se nese v duchu pohody a koupání. Koupání jak na  krásných plážích u moře, tak i v teplých a smaragdově zbarvených tůních a bazénech canyoningových řek. Vše doplněno cestováním po Korsice a taky hlavně canyoningem a lezením: Korsika je perla canyoningu ve Středozemí, je tu téměř 80 kaňonů!!!! A my jsme pro vás připravili prostup těmi nejhezčími  jako Pulischelu, Purcaracia, Vacca, Pisciu d´Gallu, Richiusa, Sulleoni, Piscia in Alba a další. Krásné skoky, zčeřené tůně, tobogány, fantastické scenérie. Canyoning na Korsice je určen úplně pro všechny. Jak pro začátečníky tak pro adrenalinové rafany. Kaňony pro Vás vybereme úměrně skladbě skupiny. Navštívíme také korsický přístav Boniffacio se svými fantastickými útesy, malebné Porto Vecchio a nejkrásnější korsickou pláž Palombaggia a mnohé a mnohé další. Když bude chuť a síla, zalezeme si na scenérických monolitech v údolí Bavella a projedeme Korsiku křížem krážem. Více info níže v informacích o cílové lokaci.

3048845_orig

var1

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

var2

Informace o cílové lokaci Korsika zde.

Uzavřená akce: pozor!!!! Je -li vás 6 (slovy ŠEST) jsme schopni tuto akci pro vás "uzavřít". Jen vaše parta. Jednodušší domluva, jednodušší organizace,....... ale dejte vědět co nejdříve! Případně - naplánujte si akci pro vaši partu. 

Fyzická náročnost Index zábavy Technická obtížnost Vodnatost
Počet canyonů Cena - program (Kč) Doprava (auto + trajekt)  (Kč) Ubytování (Kč)
6 x CAN

ICOpro "CAI"

17 590

22 890

letecky + auto

letecky + auto

Apart

Apart

Pozn.: ICOpro CAI - cena zahrnuje odborný kurz canyoningových technik po celou dobu akce na úrovni CAI zakončené finální certifikací ICOpro. V případě zájmu uveď do poznámky při registraci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Registrovat se na akci