My Cart
Právě se nacházíte:

Exotika

Exotické destinace „Svět“ tzn. mimoevropské regiony. Přesuny letecky, akce +10 dnů, náročnější na čas, aklimatizaci, transfery a místní přesuny. Akce zaručující veliké dobrodružství, které vyžadují precizní přípravu předem. Garantujeme Vám detailní přípravu před akcí, malé skupiny účastníků, osobní přístup, flexibilita ve vztahu ke změně klimatických podmínek. Na těchto akcích nasajete atmosféru a vůni dálek se vším co k takovéto akci patří. Garantujeme bezpečný adrenalin, akční logistiku a perfektně připravené instruktory se kterými budete v kontaktu dostatečně dlouhou dobu před akcí.

Zpět na seznam

KOSTARIKA: LATINSKO – AMERICKÁ CANYONINGOVÁ EXTÁZE…

Datum konání: 07.03.2020 - 28.03.2020
Místo konání: Kostarika
Kategorie: Exotika
Číslo akce: 09AB-2020

Jedno z největších dobrodružství naší nabídky kategorie "Exotika". Latinsko-americká Kostarika, je opravdu parádní akce se vším co k takové akci patří. Cestování po zajímavých místech, výstup na sopky, parádní akční canyoning v neprostupné džungli. Slaňování obrovských vodopádů, návštěvy národních parků, koupačka na karibském pobřeží a další parádní zážitky z této neuvěřitelně nádherné země. Březen je jedno z nejlepších období, kdy tento fantastický kout země navštívit. Akce je omezena max. počtem 7 os. Garantujeme osobní přístup a přípravu. Gopro dokumentace celé akce zdarma. Na odjezdu dostanete každý "usb" s komplet záznamem.

Uzavřená akce: pozor!!!! Je -li vás 6 (slovy ŠEST) jsme schopni tuto akci pro vás "uzavřít". Jen vaše parta. Jednodušší domluva, jednodušší organizace,....... ale dejte vědět co nejdříve! Případně - naplánujte si akci pro vaši partu.

 

Fyzická náročnost Index zábavy Technická obtížnost Vodnatost
Počet canyonů Cena (Kč) Doprava (Kč) Ubytování (Kč)
5x CAN, 4x POZN, 2x VHT 48 590 auta v místě hostel, hotel

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Registrovat se na akci