My Cart
Právě se nacházíte:

Evropa +

V této sekci najdete trošku vzdálenější evropské destinace anebo akce tzv. výjimečné, ojedinělé a trošku náročnější než je běžný standard. Akce jsou vhodnější pro ty z Vás, kteří mají s canyoningem rozhodně zkušenost, umí samostatně slaňovat a perfektně zvládají základní pohyb v prostředí kaňonů tzn. (technická chůze náročným terénem, základní zkušenosti s lezením a samostatné slaňování). Akce s příchutí netradičního dobrodružství např.(kaňony končí v moři, je třeba zdolat na zpáteční cestě až 300 m feraty nebo přesun na motorových člunech do přístavu, delší nástupy +1 hod., zpáteční cesty náročnějšího charakteru, vodopády v kaňonu +50 m, vyšší vodnatost, vyšší klasifikace). Zkrátka určeno pro sportovněji založené jedince. Zvládne každý kdo zvládnout chce a má základní zkušenost s canyoningem.

Zpět na seznam

CANYONING CAMP: MADEIRA – „GO, GO, GO, … JUMP, JUMP“

Datum konání: 19.04.2019 - 01.05.2019
Místo konání: Madeira
Kategorie: Další evropské destinace
Číslo akce: 03X-2019

Výprava pro sportovněji založené. Ti co mají za sebou křest ve Slovinsku a třeba trochu "akce" v  Itálii nebo Švýcarsku, je právě Madeira. Portugalská divočina s nádechem Jižní Ameriky, jen kousek od evropského pobřeží. To je sopečný ostrov Madeira, omývaný neklidným Atlantikem a skrývající nesčetné canyoningové možnosti v divokých a vodnatých kaňonech tohoto nádherného ostrova. Skoro dva týdny na Madeiře skýtá záruku mnoha dobrodružných a nádherných tripů „Jungle Rain, Seixal, Ribeira Funda, Aqua Negra, Ribeiro Frio, Hortela a další ... Také výstup na nejvyšší horu ostrova, výlety, koupání v Atlantiku, Funchal, Porto Moniz a další zajímavá místa ostrova. Napěchovaný program akcí, dobrodružstvím, ale i pohodou a relaxem.

Jarní barevná Madeira je místo, na které je možné se přímo těšit. Vzduch je prosycen vůněmi jarního ostrova a vibracemi očekávaného dobrodružství v neskutečně vertikálních kaňonech. Divokost prostředí je uchvacující a čeká nás nejedno velké dobrodružství. Připravili jsme pro Vás několik rozmanitých kaňonů ve střední obtížnosti. Co kaňon, to minimálně 50 metrů vodopád. Go, go, go ... Zkrátka takové jedno jarní, velké dobrodružství na jednom sopečném ostrově v Atlantiku ... Garantujeme osobní přístup a přípravu. Gopro dokumentace celé akce zdarma. Na odjezdu dostanete každý "usb" disk s komplet záznamem.

6597274603_aa665d5940_b

Informace o cílové lokaci Portugalsko Madeira zde.

Letenka není v ceně (cca již od 4900 Czk).

Fyzická náročnost Index zábavy Technická obtížnost Vodnatost
Program Cena - program (Kč) Doprava (v místě) (Kč) Ubytování (Kč)
6 x Canyoning

ICOpro "CAI"

19 980

25 590

Půjčujeme auta

Půjčujeme auta

Apart. dům

Apart. dům

Pozn.: Expediční balíček - (píšťalka, triko Madeira 2019, lahev na pití do kaňonu) - 990 Czk. V případě zájmu uveď do poznámky při registraci.

Pozn.: ICOpro CAI - cena zahrnuje odborný kurz canyoningových technik po celou dobu akce na úrovni CAI zakončené finální certifikací ICOpro. V případě zájmu uveď do poznámky při registraci.

madeira-sunset

madeira-nature

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Registrovat se na akci