My Cart
Právě se nacházíte:

AKCE NA KLÍČ PRO UZAVŘENÉ SKUPINY 6 A VÍCE OSOB

Jestli jste parta 6 a více osob, jsem pro vás schopni zorganizovat vaši uzavřenou akci. Buď můžeme vyjít z naší standardní nabídky ve vypsaném termínu a jenom tuto akci uzavřít pro vaši partu, nebo jsme schopni různě upravovat program a termíny a vytvořit pro vás akci na klíč….. můžete si vybrat počet kaňonů, náročnost a charakteristiku kaňonů, délku akce, …….. a my vám připravíme návrh itineráře.

Zpět na seznam

SKUPINA L.KONTRA – FRANCOUZSKÉ PYRENEJE: CANYONING PARADISE V ARIEGE – „BONJOUR PYRENEES“ … NÁŠ PRÁZDNINOVÝ TIP!

Datum konání: 10.08.2019 - 17.08.2019
Místo konání: Mallorka
Kategorie: Akce na klíč 6+
Číslo akce: 004-2019

Pyreneje jsou jednou z nejhezčích canyoningových oblastí Francie. V područí Pyrenejí se nachází totální eldorádo vhodné jak pro totální začátečníky, kteří si chtějí užít parádní zážitkové kaňony tak pro sportovněji založené "rafany", kteří chtějí řádit, festovně slaňovat a hlavně skákat.

Akce je určena spíše pro sportovněji založené jedince. Čekají nás fascinující scenérie Pyrenejí, divoké kaňony vysokohorského prostředí, "fresh" voda a strmý a sportovní charakter kaňonů. Kdo chce slaňovat, najde parádní technické vodopády, kdo chce skákat, najde perfektní skoky libovolných výšek a hloubek. Čeká nás canyon Argensou sup a inf, canyon Marc, canyon Artique a další lahůdky místní oblasti. Kdo hledá bezpečný a přitom parádní adrenalin, pak jej najde zde. V Pyrenejích. Bydlet budeme nedaleko nástupů do všech kaňonů v apartmánech s výhledem na štíty místních třítisícovek. Do Vicdessos na kafe nebo parádní večeři, to je coby kamenem dohodil. Zkrátka takový týden v Pyrenejích stojí opravdu za ochutnání.

Fyzická náročnost Index zábavy Technická obtížnost Vodnatost
Počet canyonů Cena (Kč) Doprava bez letenky (Kč) Ubytování (Kč)
6 x canyoning

ICOpro "CAI"

15 790

18 790

půjčujeme auto

půjčujeme auto

Apart

Apart

V ceně není letenka (Toulouse airport, Tarbes-Lourdes airport).

Photo by Speleo-Canyon Ariege

Pozn.: ICOpro CAI - cena zahrnuje odborný kurz canyoningových technik po celou dobu akce na úrovni CAI zakončené finální certifikací ICOpro. V případě zájmu uveď do poznámky při registraci.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Registrovat se na akci