My Cart
Právě se nacházíte:

Evropa +

V této sekci najdete trošku vzdálenější evropské destinace anebo akce tzv. výjimečné, ojedinělé a trošku náročnější než je běžný standard. Akce jsou vhodnější pro ty z Vás, kteří mají s canyoningem rozhodně zkušenost, umí samostatně slaňovat a perfektně zvládají základní pohyb v prostředí kaňonů tzn. (technická chůze náročným terénem, základní zkušenosti s lezením a samostatné slaňování). Akce s příchutí netradičního dobrodružství např.(kaňony končí v moři, je třeba zdolat na zpáteční cestě až 300 m feraty nebo přesun na motorových člunech do přístavu, delší nástupy +1 hod., zpáteční cesty náročnějšího charakteru, vodopády v kaňonu +50 m, vyšší vodnatost, vyšší klasifikace). Zkrátka určeno pro sportovněji založené jedince. Zvládne každý kdo zvládnout chce a má základní zkušenost s canyoningem.

Zpět na seznam

MALLORKA – CANYONING NA BALEÁRECH, ANEB PRÁZDNINY POKRAČUJÍ … JE LIBO PO CANYONINGU NA MOTOROVÝCH ČLUNECH DO PŘÍSTAVU?

Datum konání: 14.09.2019 - 21.09.2019
Místo konání: Mallorka
Kategorie: Další evropské destinace
Číslo akce: 04X-2018

Baleárské ostrovy - krásné pláže, teplé moře, španělská pohoda ... prodloužené léto, prodloužené prázdniny a k tomu zábava ve scenérických a zábavných kaňonech, které končí přímo v moři. Ano, skáčete ze sladkého "bazénu" rovnou do slaného moře. Čeká nás přehršle nádherných kaňonů jako parádní dobrodrůžo v Mortix s cestou na motorovém člunu do přístavu Port de Pollenca, jeskynní kaňon NaMora s parádní jízdou na člunu do Port de Soller, tajemná, uzavřená a přitom stále fascinující Gorge Blau sa Fosca  - jeden z top nejhezčích kaňonů v Evropě a další a další. Akce je vhodná jak pro začátečníky tak fyzicky zdatnější jedince. Program a výběr kaňonů přizpůsobíme povaze a složení skupiny. Na ostrově jsou skvělé terény pro lezení, takže určitě si sebou vezměte lezky. Čeká nás totiž perfektní climbing na ostrovních útesech. Prostě prodloužené prázdniny na Baleárech. To je potřeba ochutnat. V ceně jsou veškeré transfery na motorových člunech do přístavu. Garantujeme osobní přístup a přípravu. Gopro dokumentace celé akce zdarma. Na odjezdu dostanete každý "usb" disk s komplet záznamem.

18618_1142177342466466_4594433632929915525_n

Informace o cílové lokaci Mallorka zde.

Fyzická náročnost Index zábavy Technická obtížnost Vodnatost
Počet canyonů Cena - program (Kč) Doprava - auto (Kč) Ubytování (Kč)
5x CAN, 1x CLIMB

ICOpro "CAI"

14 690

18 590

auto v místě

auto v místě

Apart. dům

Apart. dům.

Pozn.: V ceně dopravy není letenka již od (cca 990 Kč)

Pozn.: Pozn.: ICOpro CAI - cena zahrnuje odborný kurz canyoningových technik po celou dobu akce na úrovni CAI zakončené finální certifikací ICOpro. V případě zájmu uveď do poznámky při registraci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Registrovat se na akci