My Cart
Právě se nacházíte:

Exotika

Exotické destinace „Svět“ tzn. mimoevropské regiony. Přesuny letecky, akce +10 dnů, náročnější na čas, aklimatizaci, transfery a místní přesuny. Akce zaručující veliké dobrodružství, které vyžadují precizní přípravu předem. Garantujeme Vám detailní přípravu před akcí, malé skupiny účastníků, osobní přístup, flexibilita ve vztahu ke změně klimatických podmínek. Na těchto akcích nasajete atmosféru a vůni dálek se vším co k takovéto akci patří. Garantujeme bezpečný adrenalin, akční logistiku a perfektně připravené instruktory se kterými budete v kontaktu dostatečně dlouhou dobu před akcí.

Zpět na seznam

MEXIKO – ADVENTURE: SPELEOLOGIE VE VLAŠTOVČÍ JESKYNI, CANYONING V CHIAPASU, ADVENTURE NA SOPKÁCH, KOUPAČKA V PACIFIKU, POZNÁVAČKY …

Datum konání: 02.01.2020 - 24.01.2020
Místo konání: Mexiko
Kategorie: Exotika
Číslo akce: 001MEX-2020

Umíte slaňovat? A dobře? Jo? Fajn, pak jste tady dobře. A jestli ne, tak se do toho společně opřeme a do odjezdu Vás to naučíme. Sotano de las Golondrinas -  to je slanění do gigantické propasti. 333 m slanění naprostou prázdnotou do nejmohutnější vertikály světa uprostřed džungle oblasti San Luis Potosí. Aby to nebylo málo, fičíme potom na jih Mexika. Chiapas to je divoký canyoning v pralese, jedné z nejdivočejších a nejodlehlejších oblastí Mexika. Jen nedaleko hranice se státem Guatemala se nachází obrovské canyoningové eldorádo. Nebude scházet ani výstup na pověstný vulkán Popocatepétl, (jestli sopka dovolí) a výstup na vedlejší Citlaltepétl, nejvyšší sopku Mexika. Cáchat a surfovat budeme i v Acapulcu na pobřeží Pacifiku. Zažijte s námi obrovské dobrodružství (s "chilli" příchutí). Nebudou scházet návštěvy México City, Taxco, Oaxaca a další. Garantujeme osobní přístup a přípravu. Gopro dokumentace celé akce zdarma. Na odjezdu dostanete každý "usb" disk s komplet záznamem.

      


Uzavřená akce: pozor!!!! Je -li vás 6 (slovy ŠEST) jsme schopni tuto akci pro vás "uzavřít". Jen vaše parta. Jednodušší domluva, jednodušší organizace,....... ale dejte vědět co nejdříve! Případně - naplánujte si akci pro vaši partu. 


Fyzická náročnost Index zábavy Technická obtížnost Vodnatost
Počet kaňonů Cena canyoning Doprava (Kč) Ubytování (Kč)
4x CAN, 1x SPELEO, 2x VHT, 3x POZNÁVAČKA 44 490 půjčujeme auta hotely, hostely

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Registrovat se na akci