My Cart
Právě se nacházíte:

Evropa +

V této sekci najdete trošku vzdálenější evropské destinace anebo akce tzv. výjimečné, ojedinělé a trošku náročnější než je běžný standard. Akce jsou vhodnější pro ty z Vás, kteří mají s canyoningem rozhodně zkušenost, umí samostatně slaňovat a perfektně zvládají základní pohyb v prostředí kaňonů tzn. (technická chůze náročným terénem, základní zkušenosti s lezením a samostatné slaňování). Akce s příchutí netradičního dobrodružství např.(kaňony končí v moři, je třeba zdolat na zpáteční cestě až 300 m feraty nebo přesun na motorových člunech do přístavu, delší nástupy +1 hod., zpáteční cesty náročnějšího charakteru, vodopády v kaňonu +50 m, vyšší vodnatost, vyšší klasifikace). Zkrátka určeno pro sportovněji založené jedince. Zvládne každý kdo zvládnout chce a má základní zkušenost s canyoningem.

Zpět na seznam

MONTE NEGRO + ALBÁNIE: CANYONING NEJEN V ALBÁNSKÝCH „ANDÁCH“. DOBRODRUŽNÝM BALKÁNEM ZA ZÁŽITKY …

Datum konání: 18.10.2019 - 27.10.2019
Místo konání: Albánie
Kategorie: Další evropské destinace
Číslo akce: 04A-2019

MONTE NEGRO a ALBÁNIE jsou především dnes již bezpečné destinace na úrovni Chorvatska a Řecka. Jestli chcete "ochutnat" akci s příchutí ještě divokých hor a neposkvrněných městeček komerční turistikou, pak se s námi vydejte určitě sem. Tak trochu toulavá akce. Kdo nehledá přesný itinerář s návratem na hotel a pintlich uhlazenou přesně a předem naplánovanou akci, ale dobrodružnou komorní expedici plnou vůní a akce, pak je zde správně. Akce je vhodná zejména pro dobrodružné povahy a ty z Vás, kteří mají s canyoningem již minimálně základní zkušenost. Nebojí se prodrat křovím, lézt po skalách, slaňovat vodopády, toulat se nepoznanou divočinou, bloudit spletitými labyrinty skalisek a zkoumat doposud neznámé soutěsky a temné kaňony.

Přiletíme do Podgorice a čeká nás 3 denní pobyt  a malá černohorská rozcvička v kaňonech Rikavac, Škurda a Medžurečki potok, návštěva přístavů Budva a Kotor. Následný přesun do Albánie a dobrodružství v kaňonech albánských And s relaxem na jadranském pobřeží. Návrat zpět do Podgorice a odlet. Garantujeme osobní přístup a přípravu. Gopro dokumentace celé akce zdarma. Na odjezdu dostanete každý "usb" disk s komplet záznamem.

 

Pohybovat se budeme v severní Albánii nedaleko hranic s Černou Horou a Kosovem. V oblasti, které místní přezdívají "Albánské Andy", v divokém a hornatém kraji vysokých hor, strmých údolí a divokých řek. Ubytování bude zejména u místního pohostinného obyvatelstva na zahradě ve stanu, na peci, na půdě zahrabaní v seně atp. Do černohorské Podgorice přiletíme z Vídně nebo Budapešti a dále budeme cestovat půjčeným terénním autem.

                                                              

Uzavřená akce: pozor!!!! Je -li vás 6 (slovy ŠEST) jsme schopni tuto akci pro vás "uzavřít". Jen vaše parta. Jednodušší domluva, jednodušší organizace,....... ale dejte vědět co nejdříve! Případně - naplánujte si akci pro vaši partu.

Fyzická náročnost Index zábavy Technická obtížnost Vodnatost
Počet canyonů Cena canyoning (Kč) Společná doprava Ubytování 
6x CAN, 3x POZN 12 890 Kč půjčujeme auto kemp, u místních

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Registrovat se na akci