My Cart
Právě se nacházíte:

Itálie

Itálie je naše „ESO“ na sezónu 2019. Je to jenom přes kopec ze Slovinska – to znamená, že na jednu stranu zůstávají zachovány výhody Bovce (super kaňony, hezká příroda, pohoda mimo kaňon, je to „relativně“ blízko, dobrá pizza…..). Na druhou stranu je tu ještě pořád klid a pohoda i uprostřed prázdnin. I v  Itálii jsme akce koncipovali do dvou základních programů:“PRODLOUŽENÝ VÍKEND“ (3 dny: pátek – sobota – neděle), nebo „VÝŽIVNÝ VÍKEND“ (sobota – neděle). V rámci obou akcí je program sestaven ze školení a 3 kaňonů. Standardně v Itálii spíme v kempu u „Lago di Cavazzo“, ale je možno si zajistit i ubytování v pestré nabídce místních apartmánů. Doprava bývá buď společná našim autem a nebo individuální (z Brna je to 5 hodin). Očekáváme, že Itálie bude častou volbou pro uzavřené skupiny v rámci naší nabídky „AKCE NA KLÍČ 6+“.

 

Zpět na seznam

CANYONING: ITALSKÝ VÍKEND UPROSTŘED PRÁZDNIN

  • Published in:
  • Written by
  • Itálie
Datum konání: 02.08.2019 - 04.08.2019
Místo konání: Slovinsko
Kategorie: Itálie
Číslo akce: 122-2019

Prázdniny jsou v poločase! Čas nastartovat pořádnou akci. Pohodová akce jak pro začátečníky, mírně pokročilé tak i zkušenější kaňonáře. Strmé kaňony plné nádherných slaňáků doplněné několika skoky a tobogány. To je prodloužený víkend uprostřed Friulských Alp. A k tomu pohoda letní Itálie se svou pizzou, kavárnami a kempem u jezera.

Akci zahájíme školením, instruktáží a nácvikem - A potom nás čekají nás tři kaňony.  Kaňony jsou poskládané do takového itineráře, aby pro vás celá akce byla pohodová zábava a příjemné dobrodružství. Tak, jak si budete pocanyoning-predrag-photos11stupně osvojovat znalosti a dovednosti a porostou vaše canyoningové schopnosti,  tak bude postupně narůstat náročnost a dobrodružný charakter kaňonů.  
Akce bude (stejně, jako všechny naše akce)  v malé skupině - žádná "gruppen autobusová akce". Průběh akce bude směřovat k tomu, co nazýváme "plnohodnotný canyoning" - to znamená, že budete postupně moci všechno v kaňonu absolvovat samostatně (symbolem tohoto přístupu je to, že pokud budete chtít, tak budete moci samostatně slaňovat - nebudeme vás spouštět, jako pytel písku na stavbě).Ubytování na této akci bude v kempu u jezera Lago di Cavazzo, případně si ho můžete zajistit v pestré nabídce apartmánů v Tolmezzu (pozor, cena ubytování není v ceně akce). Dopravu můžete využít naši, nebo můžete jet po vlastní ose. Jídlo doporučujeme řešit až na místě (vaří se tu dobře a není to o moc dražší, než u nás).

V případě, že vás je 6 a více, tak můžete mít svou akci v režimu "UZAVŘENÁ AKCE" 

A proč na canyoning s námi?

Nabízíme vám "PLNOHODNOTNÝ CANYONING" - my vám canyoning pouze "neukážeme", my vás necháme canyoning PROŽÍT.  Chceme se odlišit od praxe standardních canyoningových agentur, které svůj přístup postavili na kvantitě a z canyoningu udělali show ........Naše akce netrvá jen 2 hodiny. Trvá 2-3 dny. Máme čas a naším cílem není proběhnout kaňon co nejrychleji (protože dole už na mně čeká další výprava). Naším cílem je dát vám šanci prožít canyoning naplno. Místa, která se dají slaňovat neobcházíme, ale slaňujeme. A když říkáme, že slaňujeme, tak to znamená, že slaňujete vy - ne, že my vás jen spouštíme jako pytle brambor. Nepořádáme autobusové "gruppen" akce. Naše skupiny jsou maximálně 8 členné (kdyby totiž byly větší, nebylo by možno se každému z vás věnovat s potřebnou péčí a sklouzli bychom k standardnímu typu rychloobrátkové exkurze do světa canyoningu).Naše akce začíná školením, instruktáží a tréninkem. Není to pětiminutovka na parkovišti, ale trvá cca 3 hodiny a někdy i více - končí až tím, že jste připraveni absolvovat PLNOHODNOTNÝ canyoning.Proč to takhle děláme? Náš přístup vychází z toho, že nechceme devalvovat tento krásný sport a na zjednodušenou pouťovou atrakci. Tímto přístupem kolem sebe by vytváříme partu lidí, kteří s námi jezdí na canyoning opakovaně. Buď s jinou partou na stejné místo, nebo na složitější kaňony. Nebo na jiná místa. Po Slovinsku většinou do Švýcarska, potom do Itálie a potom třeba na dovolenky na Korsiku.....  Máme dlouhodobě více, než 45% "opakovaných klientů" - což snad svědčí o tom, že to děláme dobře.

Akce vhodná pro  Seznamte se: Canyoning Adrenalin
Počet kaňonů Cena (Kč) Doprava (Kč)
3 6 490 990

Uzavřená akce: pozor!!!! Je -li vás 6 (slovy ŠEST) jsme schopni tuto akci pro vás "uzavřít". Jen vaše parta. Jednodušší domluva, jednodušší organizace,....... ale dejte vědět co nejdříve! Případně - naplánujte si akci pro vaši partu.

Registrovat se na akci