My Cart
Právě se nacházíte:

Exotika

Exotické destinace „Svět“ tzn. mimoevropské regiony. Přesuny letecky, akce +10 dnů, náročnější na čas, aklimatizaci, transfery a místní přesuny. Akce zaručující veliké dobrodružství, které vyžadují precizní přípravu předem. Garantujeme Vám detailní přípravu před akcí, malé skupiny účastníků, osobní přístup, flexibilita ve vztahu ke změně klimatických podmínek. Na těchto akcích nasajete atmosféru a vůni dálek se vším co k takovéto akci patří. Garantujeme bezpečný adrenalin, akční logistiku a perfektně připravené instruktory se kterými budete v kontaktu dostatečně dlouhou dobu před akcí.

Zpět na seznam

PUERTO RICO: „JUNGLE RAIN“ – CANYONING A SPELEO, ANEB INDIANA JONES A SLAŇOVACÍ OSMA UPROSTŘED KARIBIKU …

Datum konání: 05.02.2020 - 19.02.2020
Místo konání: Portoriko
Kategorie: Exotika
Číslo akce: 10AB-2020

Portoriko, to je totální exotika. Čekají Vás výlety ve stylu "jungle & rain", canyoning v pralese, zipline korunami pralesa, nádherné jeskyně protékané podzemními řekami a další  a další dobrodružství. Nudit se zde nebude začátečník ani outdoorový labužník. Kromě parádního canyoningu v pralese nás čeká i průzkum jeskyní protékaných podzemními řekami, vyzkoušíte tzv. "cave tubing" jízdu na nafukovacích gumách spletitým labyrintem jeskynních systémů, budete slaňovat vodopády, skákat do smaragdových tůní a jezer uprostřed pralesa, vyzkoušíte vzdušné zipline přes propasti uprostřed džungle ... zkrátka ... čeká Vás jedno obrovské dvoutýdenní dobrodrůžo. Program je postaven primárně pro začátečníky s dobrodružným srdcem a povahou. Kdo má rád aktivní dovolenou s nádechem dobrodružství pak je tady správně. Garantujeme osobní přístup a přípravu. Gopro dokumentace celé akce zdarma. Na odjezdu dostanete každý "usb" disk s komplet záznamem.

                          

Uzavřená akce: pozor!!!! Je -li vás 6 (slovy ŠEST) jsme schopni tuto akci pro vás "uzavřít". Jen vaše parta. Jednodušší domluva, jednodušší organizace,....... ale dejte vědět co nejdříve! Případně - naplánujte si akci pro vaši partu.

Fyzická náročnost Index zábavy Technická obtížnost Vodnatost
Počet canyonů Cena canyoning Doprava (Kč) Ubytování (Kč)
4x CAN, 2x CAVE, 4x POZN 46 790 auto v místě apart, hotely

Photo by T.Shahan

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Registrovat se na akci