My Cart
Právě se nacházíte:
Zpět na seznam

test

Datum konání: 09.06.2018 - 10.06.2018
Místo konání: Rakousko
Kategorie: Uncategorized
Číslo akce: 111-2018

" Canyoning za humny" a první rychlá a výživná víkendovka u sousedů a současně to "nej" z canyoningového Rakouska. První letošní canyoningová akce pro ty, kteří se s canyoningem chtějí seznámit. Cílem je prožít intenzivní zábavu, trošku dobrodružství a poznat "plnohodnotný" canyoning. Akce bez nároku na dovolenou v nejbližší canyoningové oblasti - poblíž Bad Ischlu (jen 150 km od hranic ČR)

Koncept akce zůstává stejný, jako u všech našich akcí v rámci kategorie Seznamte se: Canyoning. Cílem akce je absolvovat canyoning naplno a se vším, co k tomu patří. Jinými slovy, sobota dopoledne podrobné školení, instruktáž a poctivý trénink. Odpoledne jednodušší a zábavnější kaňon. A v neděli pořádný kaňon (nebo 2, pokud bude nálada a chuť)

Standardní menu obsahuje výběr ze 5 potenciálních kaňonů: Strubklamn,  Drachenmaul, Simply Bach, Jabron,  Aqua Cowboy.

Zahajovací kaňon této akce je Strubklamn: ideální, pestrý a zábavný kaňon prvního dne. Highlite tohoto kaňonu může být skok až 16 metrů! If you want, you can!!!!

Druhý den začínáme Jabronem. Tam je pár zajímavých slaňovacích úseků, pár tobogánků, pár skoků (maximum by mohlo být teoreticky 14 metrů). Vše na schématu č.1. Potom se (přes nějakou rychlou svačinu) přesuneme na Aqua Cowboy: super slaňovací kaňon. Posuďte sami. Schéma číslo 2.

topo Jabron                  topo Aqua Cowboy


Uzavřená akce: pozor!!!! Je -li vás 5 (slovy PĚT) jsme schopni tuto akci pro vás "uzavřít". Jen vaše parta. Jednodušší domluva, jednodušší organizace,....... ale dejte vědět co nejdříve! Případně - naplánujte si akci pro vaši partu. 


A proč na canyoning s námi?Nabízíme vám "PLNOHODNOTNÝ CANYONING" - my vám canyoning pouze "neukážeme", my vás necháme canyoning PROŽÍT.  Chceme se odlišit od praxe standardních canyoningových agentur, které svůj přístup postavili na kvantitě a z canyoningu udělali show ........Naše akce netrvá jen 2 hodiny. Trvá 3 dny. Máme čas a naším cílem není proběhnout kaňon co nejrychleji (protože dole už na mně čeká další výprava). Naším cílem je dát vám šanci prožít canyoning naplno. Místa, která se dají slaňovat neobcházíme, ale slaňujeme. A když říkáme, že slaňujeme, tak to znamená, že slaňujete vy - ne, že my vás jen spouštíme jako pytle brambor. Nepořádáme autobusové "gruppen" akce.Naše skupiny canyoning_fratarica_slovenia_bovec_kata_adventuresjsou maximálně 8 členné (kdyby totiž byly větší, nebylo by možno se každému z vás věnovat s potřebnou péčí a sklouzli bychom k standardnímu typu rychloobrátkové exkurze do světa canyoningu).Naše akce začíná školením, instruktáží a tréninkem. Není to pětiminutovka na parkovišti, ale trvá cca 2 hodiny a někdy i více - končí až tím, že jste připraveni absolvovat PLNOHODNOTNÝ canyoning. Proč to takhle děláme? Náš přístup vychází z toho, že nechceme devalvovat tento krásný sport ana zjednodušenou pouťovou atrakci. Tímto přístupem kolem sebe by vytváříme partu lidí, kteří s námi jezdí na canyoning opakovaně. Buď s jinou partou na stejné místo, nebo na složitější kaňony. Nebo na jiná místa. Po Rakousku nebo Slovinsku většinou do Švýcarska, potom do Itálie a potom třeba na dovolenky na Korsiku.....  Máme dlouhodobě více, než 45% "opakovaných klientů" - což snad svědčí o tom,že to děláme dobře.


Fyzická náročnost Index zábavy Technická obtížnost Vodnatost
Počet kaňonů Cena canyoning Doprava (Kč) Ubytování (Kč)
3 4 950 1 250 350
Registrovat se na akci