My Cart
Právě se nacházíte:

Exotika

Exotické destinace „Svět“ tzn. mimoevropské regiony. Přesuny letecky, akce +10 dnů, náročnější na čas, aklimatizaci, transfery a místní přesuny. Akce zaručující veliké dobrodružství, které vyžadují precizní přípravu předem. Garantujeme Vám detailní přípravu před akcí, malé skupiny účastníků, osobní přístup, flexibilita ve vztahu ke změně klimatických podmínek. Na těchto akcích nasajete atmosféru a vůni dálek se vším co k takovéto akci patří. Garantujeme bezpečný adrenalin, akční logistiku a perfektně připravené instruktory se kterými budete v kontaktu dostatečně dlouhou dobu před akcí.

Zpět na seznam

REUNION: EXCLUSIVE CANYONING – „L’ÎLE DE LIBERTÉ“ – TOP CANYONING V INDICKÉM OCEÁNU …

Datum konání: 22.11.2019 - 10.12.2019
Místo konání: Reunion
Kategorie: Exotika
Číslo akce: 05-2019

Akce, která se dá pojmout v duchu "začátečník na exotickém ostrově", stejně jako "adrenalinová výzva" pro sportovně založené jedince. Reunion ukrývá všechno. Parádu a zážitek pro začátečníky stejně jako top adrenalin pro ty, co hledají akci, adrenalin a parádní dobrodrusžtví. Ostrov je doslova canyoningovým rájem na Zemi a je prošpikován mnohačetnými kaňony rozmanitých obtížností. Na ostrově se nachází i jedny z nějtěžších kaňonů světa! Fascinující, v mnoha případech stovky metrů vysoké vodopády skryté v hloubi pralesa ukrývají úžasná dobrodružství v nádherných bazénech, které jsou propojené desítky metrů dlouhými a vysokými tobogány. V kaňonech nechybí ani skoky fascinujících vodopádů do rozlehlých tůní. Divokost kaňonů je ohromující a běžná jsou stometrová slanění do divokých a vodnatých soutěsek po stěnách porostlých bujnou vegetací a divokou džunglí.

Neproniknutelný prales je doslova na dosah vaší ruky a vodnatost některých kaňonů je obrovská a proto výběr canyonových tripů, je třeba nepodcenit. Vždyť jde o nejdeštivější místo na Zemi! Za clonou pralesa jsou uschovány desitky nádherných a různě obtížných kaňonů, které jsou v některých případech i vícedenní. Za dobu expedice se téměř "ukaňonujeme". Součástí výpravy je mimo jiné i několikahodinový dobrodružný speleo-průzkum lávových tubusů pod nejaktivnější sopkou na Zemi - 2 631 metrů vysoké činné sopky, která nese jméno Piton de la Fournaise, na kterou během expedice mimo jiné vystoupáme. Vylezeme také na nejvyšší horu ostrova, Piton des Neiges měřící 3 069 metrů, povětšinu času skrytý v příkrovu mlhy a mraků. Zapotápíme, zašnorchlujeme na korálových útesech. Scházet nebude ani surfování v příboji na nejkrásnějších plážích ostrova Boucan Canot, scházet nebude ani večerní atmosféra v typických surfařských barech na pobřeží Indického oceánu, ochutnáme rozmanitou kreolskou kuchyni. Zkrátka projedeme ostrov křížem krážem a prozkoumáme každé zákoutí tohoto jedinečného ráje. Reunion je určen opravdu pro fajnšmekry, kteří ví přesně co chtějí. Totální exotiku, adrenalin a dobrodružství bez kompromisů! Video REUNION zde. Kaňon Takamaka zde.

Informace o cílové lokaci - Reunion zde.

Fyzická náročnost Index zábavy Technická obtížnost Vodnatost
Počet canyonů + programů Cena - program (Kč) Doprava - auto (Kč) Ubytování (Kč)
6+4pozn (10x)

ICOpro "CAI"

44 490

49 490

půjčení auta

půjčení auta

Apart.

Apart.

V ceně není letenka (cca již od 12000 Czk dle data zaslání obj.)

Pozn.: ICOpro CAI - cena zahrnuje odborný kurz canyoningových technik po celou dobu akce na úrovni CAI zakončené finální certifikací ICOpro. V případě zájmu uveď do poznámky při registraci.

 

 

Napsat komentář

Registrovat se na akci