My Cart
Právě se nacházíte:

Speleocanyoning

Canyoning „posazený“ do jeskynního prostředí, to je plavání v jeskynních labyrintech na tajuplných podzemních řekách, kde nechybí zdolávání, slaňování a skoky podzemní vodopádů, plavání v obrovských podzemních koridorech, sjíždění jeskynních tobogánů, brodění, plavání, úchvatná a fascinující výzdoba podzemního světa a mnohem mnohem více. To vše za svitu čelovky a tajuplných dobrodružství v podzemních labyrintech. Pro odvážnější neschází potápění pod krápníkové kulisy, proplavávání podvodních chodeb, skoky do zpěněných jeskynních bazénů, ale také fascinující průstup obrovských jeskynních koridorů kam by se v pohodě vlezla třeba pařížská katedrála  Notre Dame.

Zpět na seznam

RUMUNSKO: SILVESTR V TRANSYLVÁNII A SPELEO-CANYONING NA PODZEMNÍ ŘECE VE VÁNOČNÍM ČASE …

Datum konání: 29.12.2018 - 01.01.2019
Místo konání: Rumunsko
Kategorie: speleocanyoning
Číslo akce: 001A-2018

Silvestr v Rumunsku a svátky v rumunské rodině. A k tomu speleo - canyoning tentokráte v zimním podání, kdy je v jeskyni teplo. Podzemní řeka vytváří v jeskyni Sura Mare četné vodopády, kaskády, řečiště, divoké tobogány, jezera, smaragdové tůně, marmity a fascinující krápníkovou výzdobu křehkého podzemního světa. Silvestrovská akce do Rumunska je zkrátka taková jiná. Veselá, plná jídla, cujky a místního folklóru. Už jste byli na silvestra v transylvánské hospodě? To je potřeba zažít ...

Vchod do jeskyně má rozměry 40 x 12 m a prostory uvnitř jeskyně jsou místy fascinující. Nechybí lezení po krápníkových kupách, brodění, plavání, zdolávání podzemních vodopádů, potápění na nádech po krápníkové kulisy, průchod obřímy podzemními dómy kam by se v klidu vešla pařížská katedrála Notre Dame. Po výstupu z jeskyně se můžete zahrabat do sena nebo lehnout třeba za pec. Silvestr a Nový rok v rumunských horách je nezapomenutelný.

Fyzická náročnost Index zábavy Technická obtížnost Vodnatost
Počet canyonů Cena (Kč) Doprava (Kč) Ubytování (Kč)
1x 7 hod. 6 690 1 790 850

Napsat komentář

Registrovat se na akci