My Cart
Právě se nacházíte:

Slovinsko

Slovinsko je pro nás ideální canyoningová destinace  – zejména pro náš program SEZNAMTE SE: CANYONING. Akce v údolí Soči jsme koncipovali do dvou základních programů:“PRODLOUŽENÝ VÍKEND“ (3 dny: pátek – sobota – neděle), nebo „VÝŽIVNÝ VÍKEND“ (sobota – neděle). V rámci obou akcí je program sestaven ze školení a 3 kaňonů. Standardně ve Slovinsku spíme v kempu Vodenca, ale je možno si zajistit i ubytování v pestré nabídce místních apartmánů. Doprava bývá buď společná našim autem a nebo individuální (z Brna je to 5 hodin). Slovinsko je častou a typickou volbou pro uzavřené skupiny v rámci naší nabídky „AKCE NA KLÍČ 6+“.

Zpět na seznam

BOVEC: CANYONING V PRÁZDNINOVÉM VÍKENDU

Datum konání: 13.07.2019 - 14.07.2019
Místo konání: Slovinsko
Kategorie: Slovinsko
Číslo akce: 102-2019

Rychlá  canyoningová akce s indexem SEZNAMTE SE: CANYONING. Jeden z mála prázdninových víkendů v Bovci, kdy tu není plno a canyoning se tu dá dělat rozumně (Slovani mají po Cyrilovi a Němcům ještě nezačaly prázdniny). Výživná víkendovka, bez nutnosti čerpat na tento zážitek dovolenou. 

Akci zahájíme školením, instruktáží a nácvikem - A potom nás čekají tři kaňony. Slaňovací, skákací, pestré a zábavné. Kaňony jsou poskládané do takového itineráře, aby pro vás celá akce byla pohodová zábava a příjemné dobrodružství. Tak, jak si skok do jeskyňky budete postupně osvojovat znalosti a dovednosti a porostou vaše canyoningové schopnosti,  tak bude postupně narůstat náročnost a dobrodružný charakter kaňonů.  Akce bude svižná a výživná, počítejte s tím, že si mákneme (a v pondělí budu těžké vstávání do reality.....), ale bude to stát za to!!!!

Akce bude (stejně, jako všechny naše akce)  v malé skupině - žádná "gruppen autobusová akce". Průběh akce bude směřovat k tomu, co nazýváme "plnohodnotný canyoning" - to znamená, že budete postupně moci všechno v kaňonu absolvovat samostatně (symbolem tohoto přístupu je to, že pokud budete chtít, tak budete moci samostatně slaňovat - nebudeme vás spouštět, jako pytel písku na stavbě)

Ubytování na této akci bude v kempu VODENCA, případně si plavání v kozjakumůžete zajistit v pestré nabídce apartmánů v Bovci (pozor, cena ubytování není v ceně akce). Dopravu můžete využít naši, nebo můžete jet po vlastní ose. Jídlo doporučujeme řešit až na místě (vaří se tu dobře a není to o moc dražší, než u nás).

V případě, že vás je 6 a více, tak můžete mít svou akci v režimu "UZAVŘENÁ AKCE" -

A proč na canyoning s námi?

Nabízíme vám "PLNOHODNOTNÝ CANYONING" - my vám canyoning pouze "neukážeme", my vás necháme canyoning PROŽÍT.  Chceme se odlišit od praxe standardních canyoningových agentur, které svůj přístup postavili na kvantitě a z canyoningu udělali show ........Naše akce netrvá jen 2 hodiny. Trvá 2, nebo 3 dny. Máme čas a naším cílem není proběhnout kaňon co nejrychleji (protože dole už na mně čeká další výprava). Naším cílem je dát vám šanci prožít canyoning naplno. Místa, která se dají slaňovat neobcházíme, ale slaňujeme. A když říkáme, že slaňujeme, tak to znamená, že slaňujete vy - ne, že my vás jen spouštíme jako pytle brambor. Nepořádáme autobusové "gruppen" akce. Naše skupiny jsou maximálně 8 členné (kdyby totiž byly větší, nebylo by možno se každému z vás věnovat s potřebnou péčí a sklouzli bychom k standardnímu typu rychloobrátkové exkurze do světa canyoningu).Naše akce začíná školením, instruktáží a tréninkem. Není to pětiminutovka na parkovišti, ale trvá cca 3 hodiny a někdy i více - končí až tím, že jste připraveni absolvovat PLNOHODNOTNÝ canyoning. Proč to takhle děláme? Náš přístup vychází z toho, že nechceme devalvovat tento krásný sport a na zjednodušenou pouťovou atrakci. Tímto přístupem kolem sebe by vytváříme partu lidí, kteří s námi jezdí na canyoning opakovaně. Buď s jinou partou na stejné místo, nebo na složitější kaňony. Nebo na jiná místa. Po Slovinsku většinou do Švýcarska, potom do Itálie a potom třeba na dovolenky na Korsiku.....  Máme dlouhodobě více, než 45% "opakovaných klientů" - což snad svědčí o tom, že to děláme dobře.

Vhodné pro: Seznamte se: Canyoning Adrenalin
Počet kaňonů Cena (Kč) Doprava (Kč)
3 5 490 990

Napsat komentář

Registrovat se na akci