My Cart
Právě se nacházíte:

Rumunsko – Transylvánie

Rumunsko – parádní a bezpečná destinace uprostřed Evropy. Pořád krásná a divoká tak jak snad žádný jiný kout civilizovaného kontinentu. Nabízíme Vám zde několik parádních programů canyoningu nejen v Sedmihradsku. Speleo-canyoning, to je dobrodružství v jeskynních labyrintech, protékaných tajuplnými podzemními řekami, kde nechybí zdolávání, slaňování a skoky podzemní vodopádů, plavání v obrovských podzemních koridorech a sjíždění jeskynních tobogánů do smaragdových tůní. Je to úchvatný, fascinující a křehký podzemní svět. To vše za svitu čelovky na Vaší přilbě, v neoprenu a jeskyňářské kombinéze. Pro odvážnější neschází potápění pod krápníkové kulisy, proplavávání podvodních chodeb, skoky do zpěněných jeskynních bazénů, ale také fascinující průstup obrovských jeskynních chodeb kam by se v pohodě vlezla třeba pařížská katedrála  Notre Dame. Je to úchvatný a fascinující podzemní svět ticha.

Zpět na seznam

CANYONINGOVÉ RUMUNSKO: PARÁDNÍ DOBRODRUŽSTVÍ V SOUTĚSKÁCH A KAŇONECH SEDMIHRADSKA A BAILE HERCULANE …

Datum konání: 22.05.2019 - 26.05.2019
Místo konání: Rumunsko
Kategorie: Canyonigové akce
Číslo akce: 003A-2019

Náš nový tip a nová nabídka pro jarní sezonu 2019. Canyoning v rumunské Transylvanii a Baile Herculane, skýtá velkou divočinu jen pár hodin jízdy z ČR. Sedmihradsko ukrývá perfektní a divoký canyoning v místech jen nedaleko od civilizace rumunských dědin. Canyoning je divoký, plný nádherných vodopádů a není zde nouze o fantastické scenérie a jeskynní partie. V oblasti kolem Herkulových lázní může být canyoningová akce zpestřena ještě také o návštěvu místních termálních pramenů. Takže po dobrodružství ve vodopádech a v parádně zčeřených bazénech Vás čeká odpočinek třeba v teplé vodě horkých pramenů nebo parádní výlet do divokých lesů a náhorních planin zdejší oblasti. Bydlet budeme ve stanech v kempech, ale můžete využít i penzion nebo hotel. Středa je den určený na transfery. Čtvrtek až sobota jsou 3 dny napěchované canyoningovým dobrodružstvím a neděle, je opět den vyhrazený pro cestu domů. Canyoning v Sedmihradsku a kolem Herkulových lázní, je perfektně vodnatý zážitek hned na začátku sezóny. A že na něj nezapomenete ...

Uzavřená akce: Pozor!!!! Je -li vás 6 (slovy ŠEST) jsme schopni tuto akci pro vás "uzavřít". Jen vaše parta. Jednodušší domluva, jednodušší organizace,....... ale dejte vědět co nejdříve! Případně - naplánujte si akci pro vaši partu. 

Fyzická náročnost Index zábavy Technická obtížnost Vodnatost
Počet kaňonů Cena standard Doprava Ubytování
4 6 890 Kč 1 790 kemp

 

Napsat komentář

Registrovat se na akci