My Cart
Právě se nacházíte:

uzavřená akce SEZNAMTE SE: CANYONING pro Evu & spol.

Datum konání: 25.08.2018 - 27.08.2018
Místo konání: Slovinsko
Kategorie: Seznamte se: Canyoning
Číslo akce: 132-2018

Uzavřená akce pro Evu & spol.  Akce prodlouženého víkendu (sobota - pondělí) skoro na konci prázdnin. Akce bude mít grády, ale je vhodná i pro ty, kdo se chtějí s canyoningem seznámit.  

Akci nastartujeme pohodovým „tréninkovým“ kaňonem: pěkné skoky a rozmanité skluzavky, zčeřené bazény tyrkysové vody, cvičné 20-ti metrové slanění. Ale pozor!!!!! Na konci tohoto kaňonu na nás čeká první velká výzva: 11 metrů dlouhý tobogánek se sklonem cca 89,9°. V dalších dvou kaňonech postupně okusíte vyšší dávky dobrodružství, vyšší hladinu adrenalinu a vzrušení - delší slaňování, hóóódně dlouhé slaňování (co takhle 30 metrů ve vzduchu????), krásné tobogány, "skokanské můstky", zábavné skoky, vyšší skoky, ještě vyšší skoky a akční překážky, ........Druhý kaňon naší akce asi bude horní Predelica. Je to "nejpřírodnější" kaňon akce. Byla by hodně velká náhoda tu někoho potkat, je tu nejčistější voda, je slunný......... Má dvě části: 1. část je hravá a zábavná: skoky, tobogánky...... 2. část je slaňovací. jednoduché, potom větší výzva, ještě větší výzva a nakonec: VÝZVA. Slaňovací parádička se vším, co slaňovací parádička má mít.... 30 metrů, kolmá stěna, voda,..... (ale samozřejmě, že když má z tohoto slanění obavy, tak ho dostatečně zajistíme - tak, aby i tento zážitek byl bezpečný a pohodový...... )

koko

Třetí kaňon standardní nabídky je Fratarica. Hodně hezký kaňon. Po tobogánku, kterému říkáme"Jakub Janda", přichází 1. vyvrcholení: slanění 30 metrů v převisu. No comment. Uvidíte, zažiteje a prožijete..... Potom už "jen" zábava: skoky, tobogánky, jeskyňka a pohoda ......

DCIM100GOPRO

Alternativní kaňon, který pravidelně chodíme je Kozjak. Tomuto kaňonu říkáme "Chlapácký kaňon". Ani nevíme proč, když polovina ze zúčastněných jsou holky.... ale tak nějak to vystihuje to, o čem ten kaňon je. Je temný, úzký, vodnatý a naplněný energií..... Hodně skoků, pár náročných skoků, výživné slaňování a hodně vody. Tady to není o pohodičce, tady je to o dobrodružství........ Jenom jako motivačku: toto jsou dveře do kaňonu: video skok 8 metrů (dá se snížit na 6m). Vzhledem k tomu, že tento kaňon může pro někoho být na hraně, standardně ho v základním itineráři nemáme. Chodíme ho pouze v případě, že se skupina na něm domluví, nebo jako dodatečný kaňon 2. den odpoledne. Ale ti, co ho jdou, tak v 78% případů ho hodnotili, jako nejlepší kaňon akce

 

plavání v kozjaku

 

Podrobný itinerář k akci nejdete zde

A proč na canyoning s námi?

Nabízíme vám "PLNOHODNOTNÝ CANYONING" - my vám canyoning pouze "neukážeme", my vás necháme canyoning PROŽÍT.  Chceme se odlišit od praxe standardních canyoningových agentur, které svůj přístup postavili na kvantitě a z canyoningu udělali show ........Našeakce netrvá jen 2 hodiny. Trvá 3 dny. Máme čas a naším cílem není proběhnout kaňon co nejrychleji (protože dole už na mně čeká další výprava). Naším cílem je dát vám šanci prožít canyoning naplno. Místa, která se dají slaňovat neobcházíme, ale slaňujeme. A když říkáme, že slaňujeme, tak to znamená, že slaňujete vy - ne, že my vás jen spouštíme jako pytle brambor. Nepořádáme autobusové "gruppen" akce. Naše skupiny jsou maximálně 8 členné (kdyby totiž byly větší, nebylo by možno se každému z vás věnovat s potřebnou péčí a sklouzli bychom k standardnímu typu rychloobrátkové exkurze do světa canyoningu).Naše akce začíná školením, instruktáží a tréninkem. Není to pětiminutovka na parkovišti, ale trvá cca 3 hodiny a někdy i více - končí až tím, že jste připraveni absolvovat PLNOHODNOTNÝ canyoning.Proč to takhle děláme? Náš přístup vychází z toho, že nechceme devalvovat tento krásný sport a na zjednodušenou pouťovou atrakci. Tímto přístupem kolem sebe by vytváříme partu lidí, kteří s námi jezdí na canyoning opakovaně. Buď s jinou partou na stejné místo, nebo na složitější kaňony. Nebo na jiná místa. Po Slovinsku většinou do Švýcarska, potom do Itálie a potom třeba na dovolenky na Korsiku.....  Máme dlouhodobě více, než 45% "opakovaných klientů" - což snad svědčí o tom, že to děláme dobře.

 

Fyzická náročnost Index zábavy Technická obtížnost Vodnatost
Počet canyonů Cena canyoning Doprava (Kč) Kemp (Kč)
3 5 490 990 680

 

Napsat komentář

Registrovat se na akci