My Cart
Právě se nacházíte:

„SEZNAMTE SE: CANYONING“ – ZÁKLADNÍ INFORMACE KE KATEGORII

Datum konání: 2018 -
Místo konání: Slovinsko, Rakousko, Švýcarsko
Kategorie: Seznamte se: Canyoning
Číslo akce: 2018

SEZNAMTE SE: CANYONING je program určen pro ty, kdo se s canyoningem chtějí seznámit. Nabízíme vám akci, kde canyoning můžete poznat, kde si ho můžete vyzkoušet a  kde ho můžete současně naplno prožít. Akci zvládne každý, kdo  ji zvládnout "chce" (a kdo není naprosté anti-sportovní kopyto) a současně si ji užije i adrenalínový labužník..... 

"Plnohodnotný canyoning": Chceme vám představit canyoning ve své podstatě. Naši akci začínáme školením, instruktáží a tréninkem (cca 2 hodiny). Pokračujeme jednodušším kaňonem, kde si poprvé naplno vyzkoušíme prostup kaňonem, správnou a bezpečnou techniků skoků i sjíždění přírodních tobogánů a samostatné slaňování... A potoDCIM100GOPROm logicky pokračujeme k složitějším, náročnějším, a "výživnějším" výzvám. Nic nešidíme, nic nezjednodušujeme a věnujeme se vám naplno s individuálním přístupem. Na konci akce byste měli být na takové úrovni, že si jednak canyoning dokážete užívat naplno a jednak ho budete samostatně zvládat - to znamená, že my vám budeme ukazovat "co" máte dělat, ale vy už budete vědět, "jak" to máte dělat.

Alternativou našeho přístupu je to, co nabízejí standardní canyoningové agentury v destinacích. Jejich akce je rychlejší a jednodušší - trvá cca 2-3 tři hodiny. Akorát je "trošku ořezaná" - například slaňovací úseky se v rámci těchto akcí obchází, v lepším případě vás instruktor na laně jenom spouští........ někde to jde úplně do extrému -typickým příkladem jsou agentury v Bovci, které z canyoningu dělají spíše pouťovou atrakci - "příroda" ustupuje "frontám v kaňonu" a "slaňování" nahrazuje infantilní zábava typu "tobogán po zádech" nebo "tobogán ve dvojici" .......... toto my nepovažujeme za canyoning.


"Prodloužený víkend, žádná rychlovka": Jsme s vámi v průběhu celé akce. Nejsme pro vás pouze instruktoři canyoningu, ale i partneři vaší dovolené.


Akci Seznamte se: Canyoning pořádáme ve třech destinacích: Slovinsko, Rakousko a Švýcarsko. Slovinsko je tradiční destinace pro seznámení se s canyoningem. Výhodou je, že je tam extrémně hezky a kaňony jsou tam super. Nevýhodou začíná být to, že je to "turisticky exponovaná" destinace. Rakousko je blíže a je méně frekventované . Co se týče rakouských kaňonů - vybrali jsme ty nejlepší možné kaňony, i když v Bovci je to přece jenom lepší. PoIMG_2094slední destinace je Švýcarsko. Pravé canyoningové eldorádo, ale je to dál a je to dražší...... Vzhledem ke všem  "+/-" jsme akce nastavili tak, že do Slovinka jezdíme na prodloužený víkend (= 3 dny a 3 kaňony), do Rakouska jezdíme na "rychlé víkendovky" (2 dny a 3 kaňony) a do Švýcarska jezdíme na 4 dny / 4 kaňony (a doporučujeme spíše těm, kteří ke canyoningu mají už trošku blíže - buď už vyzkoušeli nějaký klasický komerční canyoning bez samostatného slaňování a nebo mají zkušenosti s lezením a slaňováním.......)


Žádné "gruppen" akce: Canyoning děláme pro malé skupiny. Žádné hromadné autobusové akce. Maximální počet je 10 osob na skupinu. Je -li vás 5 a více, jsme schopni akci uzavřít a pojmout, jako individuální akci pro uzavřenou skupinu.


Termíny: v naší nabídce akcí v sekci Seznamte se: Canyoning máme vypsané základní termíny. Začínáme na začátku června, končíme na konci záři. Pro uzavřené skupiny nad 5 osob jsme schopni zorganizovat akci v individuálním termínu. Standardní termíny pro rok 2018 podle destinací jsou:

termíny Seznamte se Canyoning 2018

 

Destinace Počet kaňonů Počet dnů Cena canyoning
3 4 950 1 250 350
3 4 950 1 250 350
3 4 950 1 250 350

Napsat komentář

Registrovat se na akci

Rychlý kontakt

Chcete se nás na něco zeptat?

+420 724 226 756
+420 777 514 414
info@aquactive.cz

Následujte nás

Pojďte s námi sdílet své zážitky na Facebooku

Log in

Galerie

Aktuální akce


Canyoning Chille - odlet 15.2.2015
Pojďte si s námi vychutnat jedinečný zážitek na canyoning do Chille.

Výstava - aneb historie Canyoningu
Koná se skvělá výstava o Canyoningu. Navštivte jedinečnou výstavu i vy a to v Ostravě ve dnech 17.2. 2015 - 21.2. 2015.

Canyoning Brazilie- odlet 18.2.2015
Pojďte si s námi vychutnat jedinečný zážitek na canyoning do Brazilie.