My Cart
Právě se nacházíte:

SEZNAMTE SE „EXCLUSIVE“: ŠVÝCARSKÉ CANYONINGOVÉ ELDORÁDO

Datum konání: 21.06.2018 - 24.06.2018
Místo konání: Švýcarsko
Kategorie: Seznamte se: Canyoning
Číslo akce: 131-2018

Seznamte se s Canyoningem v nejlepší canyoningové destinace v Evropě. Ticino, kde je 77  kaňonů vedle sebe v jednom údolí..........Kaňony, jsou vhodné i pro ty, kteří se s canyoning_tessin_8188-1080x720canyoningem chtějí SEZNÁMIT. Jsou PESTRÉ, ZÁBAVNÉ, BEZPEČNÉ a jsou "vyrobeny" s pověstnou švýcarskou precizností. Čistá voda, perfektně vyhlazené vápencové skály, ideální topografie kaňonu - skoky, klouzačky a tobogány, krásná slanění..... těžko někde najít lepší kaňony.....

Daní za tuto parádu je trošku delší cesta. Vzhledem k tomu, že jevar7 to dále, tak půjdeme 4 kaňony - a tím roste i cena za tuto akci. Ale ten, kdo chce poznat TOP canyoning - tady je ideální příležitost. Perličkou na dortu této akce může být tzv. HELICANYONING. Vrtulníkem na začátek kaňonu (cena? Kupodivu to ani není moc drahé. Záleží na velikosti skupiny ve vrtulníku, ale je to něco málo přes 1.000 Kč na osobu - a to už za tento zážitek stojí)

Tuto akci primárně doporučujeme těm, kteří buď už s canyoningem mají alespoň nějakou minimální zkušenost (canyoning s jinou agenturou bez samostatného slaňování = například typická akce s agenturou v Bovci nebo na Korzice) nebo mají zkušenost s lezením, slaňováním, feratami, apod..... Budeme se snažit dát dohromady skupinu - minimální počet osob je 5, maximální počet osob je 8 osob, takže žádná autobusová "gruppen" akce. I u této akce držíme naši filosofii canyoningu - nechceme vám canyoning jen ukázat, ale dáváme vám příležitost canyoning prožít naplno (naučíme vás canyoning absolvovat samostatně).

 

 

Informace o cílové lokaci - Švýcarsko Ticino zde.

Uzavřená akce: pozor!!!! Je -li vás 5 (slovy PĚT) jsme schopni tuto akci pro vás "uzavřít". Jen vaše parta. Jednodušší domluva, jednodušší organizace,....... ale dejte vědět co nejdříve! Případně - naplánujte si akci pro vaši partu. 

Fyzická náročnost Index zábavy Technická obtížnost Vodnatost
Počet canyonů Cena (Kč) Doprava (Kč) Ubytování (Kč)
4 8 690 1 990 1 490

Napsat komentář

Registrovat se na akci

Log in

Galerie

Aktuální akce


Canyoning Chille - odlet 15.2.2015
Pojďte si s námi vychutnat jedinečný zážitek na canyoning do Chille.

Výstava - aneb historie Canyoningu
Koná se skvělá výstava o Canyoningu. Navštivte jedinečnou výstavu i vy a to v Ostravě ve dnech 17.2. 2015 - 21.2. 2015.

Canyoning Brazilie- odlet 18.2.2015
Pojďte si s námi vychutnat jedinečný zážitek na canyoning do Brazilie.