My Cart
Právě se nacházíte:

Evropa +

V této sekci najdete trošku vzdálenější evropské destinace anebo akce tzv. výjimečné, ojedinělé a trošku náročnější než je běžný standard. Akce jsou vhodnější pro ty z Vás, kteří mají s canyoningem rozhodně zkušenost, umí samostatně slaňovat a perfektně zvládají základní pohyb v prostředí kaňonů tzn. (technická chůze náročným terénem, základní zkušenosti s lezením a samostatné slaňování). Akce s příchutí netradičního dobrodružství např.(kaňony končí v moři, je třeba zdolat na zpáteční cestě až 300 m feraty nebo přesun na motorových člunech do přístavu, delší nástupy +1 hod., zpáteční cesty náročnějšího charakteru, vodopády v kaňonu +50 m, vyšší vodnatost, vyšší klasifikace). Zkrátka určeno pro sportovněji založené jedince. Zvládne každý kdo zvládnout chce a má základní zkušenost s canyoningem.

Zpět na seznam

ŠPANĚLSKO: CANYONINGOVÉ RANDE V PYRENEJSKÉ SIERRA DE GUARA (Ola Espaňa)…

Datum konání: 14.06.2019 - 22.06.2019
Místo konání: Španělsko
Kategorie: Další evropské destinace
Číslo akce: 04B-2019

Sierra de Guara je španělská "Meka" canyoningu. Fantastiské scenérie, parádní canyoning a zvučná jména světových klasik. Přes 200 kaňonů na jednom místě. No není to paráda? Sorrosal, Peonera, Otin, Ordiso, Omprio, Miraval, Mascún, Lari, Gorgonchon a další a další. Parádní pecky, super slaňáky, famózní skoky, jedno velké dobrodrůžo "a la espaňa". Přiletíme do Toulouse nebo Barcelony. Půjčujeme auto a krom canyoningu určitě budeme i cestovat po místních kopcích. No řekněte, není ten obrázek úžasný? Spát budeme v kempech anebo v levných hostelech. To už je na naší domluvě. Akce je určena jak pro nadšené začátečníky tak pro ty, co už umí samostatně slaňovat a mají s canyoningem nějakou zkušenost. Doprovázet Vás na akci bude zkušený instruktor a bude se Vám věnovat dostatečně dlouhou dobu před akcí z titulu přípravy. Garantujeme osobní přístup a přípravu. Gopro dokumentace celé akce zdarma. Na odjezdu dostanete každý "usb" disk s komplet záznamem.

                         

Uzavřená akce: pozor!!!! Je -li vás 6 (slovy ŠEST) jsme schopni tuto akci pro vás "uzavřít". Jen vaše parta. Jednodušší domluva, jednodušší organizace,....... ale dejte vědět co nejdříve! Případně - naplánujte si akci pro vaši partu. 

Fyzická náročnost Index zábavy Technická obtížnost Vodnatost
Počet canyonů Cena canyoning (Kč) Společná doprava Ubytování 
6x CAN, 2x POZN

ICOpro "CAI"

15 990

18 990

auto v místě

auto v místě

kemp, hostel

kemp, hostel

Pozn.: ICOpro CAI - cena zahrnuje odborný kurz canyoningových technik po celou dobu akce na úrovni CAI zakončené finální certifikací ICOpro. V případě zájmu uveď do poznámky při registraci.

Letenka není v ceně. Orientační cena zpáteční letenky 1800 Czk / os.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Registrovat se na akci