My Cart
Právě se nacházíte:

AKCE NA KLÍČ PRO UZAVŘENÉ SKUPINY 6 A VÍCE OSOB

Jestli jste parta 6 a více osob, jsem pro vás schopni zorganizovat vaši uzavřenou akci. Buď můžeme vyjít z naší standardní nabídky ve vypsaném termínu a jenom tuto akci uzavřít pro vaši partu, nebo jsme schopni různě upravovat program a termíny a vytvořit pro vás akci na klíč….. můžete si vybrat počet kaňonů, náročnost a charakteristiku kaňonů, délku akce, …….. a my vám připravíme návrh itineráře.

Zpět na seznam

SKUPINA T.SÝKORA – PRÁZDNINOVÝ CANYONING VE SLOVINSKU …

Datum konání: 23.08.2019 - 25.08.2019
Místo konání: Slovinsko
Kategorie: Akce na klíč 6+
Číslo akce: 003b-2019

Akci zahájíme školením, instruktáží a nácvikem - A potom nás čekají tři kaňony. Slaňovací, skákací, pestré a zábavné. Kaňony jsou poskládané do takového itineráře, aby pro vás celá akce byla pohodová zábava a příjemné dobrodružství. Tak, jak si budete postupně osvojovat znalosti a dovednosti a porostou vaše canyoningové schopnosti,  tak bude postupně narůstat náročnost a dobrodružný charakter kaňonů.  Akce bude svižná a výživná, počítejte s tím, že si mákneme (a v pondělí budu těžké vstávání do reality.....), ale bude to stát za to!!!!

Akce bude (stejně, jako všechny naše akce)  v malé skupině - žádná "gruppen autobusová akce". Průběh akce bude směřovat k tomu, co nazýváme "plnohodnotný canyoning" - to znamená, že budete postupně moci všechno v kaňonu absolvovat samostatně (symbolem tohoto přístupu je to, že pokud budete chtít, tak budete moci samostatně slaňovat - nebudeme vás spouštět, jako pytel písku na stavbě)

Ubytování na této akci bude v kempu VODENCA, případně si můžete zajistit v pestré nabídce apartmánů v Bovci (pozor, cena ubytování není v ceně akce). Dopravu můžete využít naši, nebo můžete jet po vlastní ose. Jídlo doporučujeme řešit až na místě (vaří se tu dobře a není to o moc dražší, než u nás).

Nabízíme vám "PLNOHODNOTNÝ CANYONING" - my vám canyoning pouze "neukážeme", my vás necháme canyoning PROŽÍT.  Chceme se odlišit od praxe standardních canyoningových agentur, které svůj přístup postavili na kvantitě a z canyoningu udělali show ........Naše akce netrvá jen 2 hodiny. Trvá 2, nebo 3 dny. Máme čas a naším cílem není proběhnout kaňon co nejrychleji (protože dole už na mně čeká další výprava). Naším cílem je dát vám šanci prožít canyoning naplno. Místa, která se dají slaňovat neobcházíme, ale slaňujeme. A když říkáme, že slaňujeme, tak to znamená, že slaňujete vy - ne, že my vás jen spouštíme jako pytle brambor. Nepořádáme autobusové "gruppen" akce. Naše skupiny jsou maximálně 8 členné (kdyby totiž byly větší, nebylo by možno se každému z vás věnovat s potřebnou péčí a sklouzli bychom k standardnímu typu rychlo obrátkové exkurze do světa canyoningu).Naše akce začíná školením, instruktáží a tréninkem. Není to pětiminutovka na parkovišti, ale trvá cca 3 hodiny a někdy i více - končí až tím, že jste připraveni absolvovat PLNOHODNOTNÝ  canyoning. Proč to takhle děláme? Náš přístup vychází z toho, že nechceme devalvovat tento krásný sport a na zjednodušenou pouťovou atrakci. Tímto přístupem kolem sebe by vytváříme partu lidí, kteří s námi jezdí na canyoning opakovaně. Buď s jinou partou na stejné místo, nebo na složitější kaňony. Nebo na jiná místa. Po Slovinsku většinou do Švýcarska, potom do Itálie a potom třeba na dovolenky na Korsiku.....  Máme dlouhodobě více, než 45% "opakovaných klientů" - což snad svědčí o tom, že to děláme dobře.

                                                              

Vhodné pro: Seznamte se: Canyoning Adrenalin
 Začátečník
Počet kaňonů Cena (Kč) Doprava (Kč)
3 5 490 990

 

Registrovat se na akci