My Cart
Právě se nacházíte:

Rumunsko – Transylvánie

Rumunsko – parádní a bezpečná destinace uprostřed Evropy. Pořád krásná a divoká tak jak snad žádný jiný kout civilizovaného kontinentu. Nabízíme Vám zde několik parádních programů canyoningu nejen v Sedmihradsku. Speleo-canyoning, to je dobrodružství v jeskynních labyrintech, protékaných tajuplnými podzemními řekami, kde nechybí zdolávání, slaňování a skoky podzemní vodopádů, plavání v obrovských podzemních koridorech a sjíždění jeskynních tobogánů do smaragdových tůní. Je to úchvatný, fascinující a křehký podzemní svět. To vše za svitu čelovky na Vaší přilbě, v neoprenu a jeskyňářské kombinéze. Pro odvážnější neschází potápění pod krápníkové kulisy, proplavávání podvodních chodeb, skoky do zpěněných jeskynních bazénů, ale také fascinující průstup obrovských jeskynních chodeb kam by se v pohodě vlezla třeba pařížská katedrála  Notre Dame. Je to úchvatný a fascinující podzemní svět ticha.

Zpět na seznam

ADVENTURE: SPELEO-CANYONING A BABÍ LÉTO V RUMUNSKÉ TRANSYLVÁNII + CANYONING + JEEP TRIP…

Datum konání: 12.09.2019 - 15.09.2019
Místo konání:
Kategorie: speleocanyoning
Číslo akce: 3AB-2019

Osvědčený "evergreen" naší nabídky, který se nikdy neokouká a je pokaždé jiný. Adrenalinová a velmi nevšední akce, kde se snoubí speleologie a canyoning v jedno. Rumunsko - Sureanu - jeskynní speleo canyoning. Podzemní řeka vytváří v jeskyni četné vodopády, kaskády, řečiště, divoké tobogány, jezera, smaragdové tůně, marmity a fascinující krápníkovou výzdobu křehkého podzemního světa. 7 hod. podzemní výlet je fascinující ochutnávkou jeskynního dobrodružství se vším co k tomu patří. Ubytování je v soukromí u rumunské rodiny. Můžete spát na seně, na půdě, v tradičním stavení, na zahradě v trávě, dle libosti. Akce je tradiční ochutnávkou Rumunska se vším co k takovému výletu patří. Je určena pro všechna dobrodružná srdce. 

Při VAR1 vstoupíte do jeskyně vchodem o rozměrech 40 x 12 m a prostory uvnitř jeskyně jsou místy opravdu fascinující. Nechybí lezení po krápníkových kupách, brodění, plavání, zdolávání podzemních vodopádů, potápění na nádech po krápníkové kulisy, průchod obřímy kaňony a podzemními dómy, kam by se v klidu vešla pařížská katedrála Notre Dame. 7 hod. výlet vodní jeskyní je nezapomenutelným zážitkem.

Při VAR2 ochutnáte nad rámec jeskynního dobrodružství ještě parádní zážitek v nedalekém kaňonu "Crivadia". Nádech divokého Balkánu, je tady cítit opravdu na každém kroku a čeká Vás parádní akce, fun a relax. Zvládne každý, kdo zvládnout chce. Chvíli budete viset na laně ve vodopádech a chvíli budete prostupovat temnou jeskyní. Perfektní dobrodružství druhého dne.

VAR3, je opravdu komplexní pro fajnšmekry a krom jeskynního canyoningu a dobrodružství v Crivadia kaňonu je zpestřena ještě celodenním výletem "Jeep 4x4" na náhorní planinu Cioclovina, kde na salaších ochutnáte s místními pastevci sýry, zeleninu, cibuli zakousnete slaninu a spláchnete to místní cujkou. A o parádní scenérie nebude nouze.

Uzavřená akce: pozor!!!! Je -li vás 6 (slovy ŠEST) jsme schopni tuto akci pro vás "uzavřít". Jen vaše parta. Jednodušší domluva, jednodušší organizace,....... ale dejte vědět co nejdříve! Případně - naplánujte si akci pro vaši partu. 

Fyzická náročnost Index zábavy Technická obtížnost Vodnatost
Počet canyonů Cena (Kč) Doprava (Kč) Ubytování (Kč)
1x 7h.

1x 7h.,1x 4h.

1x 7h.,1x 4h.,Jeep trip

4 990

6 590

7 490

1 790

1 790

1 790

550

550

550

Registrovat se na akci