My Cart
Právě se nacházíte:

Švýcarsko

Canyoningové  eldorádo Evropy. V regionu TICINO, je 80 kaňonů – různých charakteristik, různých náročností, různých délek. Hravé, slaňovací, slunné a otevřené nebo temné a uzavřené. I tobogány jsou „vyrobeny“ s pověstnou švýcarskou precizností. Čistá voda. Prostě parádní extáze. Vzhledem k větší dojezdové vzdálenosti je tato akce koncipována na školení + 4 kaňony. Perličkou na dortu je HELICANYONING (nástup na začátek kaňonu vrtulníkem). Spíme v kempu (dokonce je v něm vyhřívaný bazén, takže kdo chce po celodenním canyoningu ještě do vody … )

Zpět na seznam

ŠVÝCARSKÉ CANYONINGOVÉ ELDORÁDO

Datum konání: 14.06.2019 - 16.06.2019
Místo konání: Švýcarsko
Kategorie: Švýcarsko
Číslo akce: 131-2019

Pestrá akce v nejlepší canyoningové destinace v Evropě. Ticino, kde je 80  kaňonů vedle sebe .........Kaňony, jsou vhodné i pro ty, kteří se s canyoning_tessin_8188-1080x720canyoningem chtějí SEZNÁMIT. Jsou PESTRÉ, ZÁBAVNÉ, BEZPEČNÉ a jsou "vyrobeny" s pověstnou švýcarskou precizností. Čistá voda, perfektně vyhlazené granitové skály, ideální topografie kaňonu - skoky, klouzačky a tobogány, krásná slanění..... těžko někde najít lepší kaňony.....

Daní za tuto parádu je trošku delší cesta. Vzhledem k tomu, že jevar7 to dále, tak půjdeme 4 kaňony - a tím roste i cena za tuto akci. Ale ten, kdo chce poznat TOP canyoning - tady je ideální příležitost. Perličkou na dortu této akce může být tzv. HELICANYONING. Vrtulníkem na začátek kaňonu (cena? Kupodivu to ani není moc drahé. Záleží na velikosti skupiny ve vrtulníku, ale je to něco málo přes 1.000 Kč na osobu - a to už za tento zážitek stojí)

Tuto akci primárně doporučujeme těm, kteří buď už s canyoningem mají alespoň nějakou minimální zkušenost (canyoning s jinou agenturou bez samostatného slaňování = například typická akce s agenturou v Bovci nebo na Korzice) nebo mají zkušenost s lezením, slaňováním, feratami, apod..... Budeme se snažit dát dohromady skupinu - minimální počet osob je 5, maximální počet osob je 8 osob, takže žádná autobusová "gruppen" akce. I u této akce držíme naši filosofii canyoningu - nechceme vám canyoning jen ukázat, ale dáváme vám příležitost canyoning prožít naplno (naučíme vás canyoning absolvovat samostatně).

Informace o cílové lokaci - Švýcarsko Ticino zde.

Uzavřená akce: pozor!!!! Je -li vás 6 (slovy ŠEST) jsme schopni tuto akci pro vás "uzavřít". Jen vaše parta. Jednodušší domluva, jednodušší organizace,....... ale dejte vědět co nejdříve! Případně - naplánujte si akci pro vaši partu. 

Vhodné pro  Seznamte se Canyoning Adrenalin
Počet kaňonů Cena (Kč) Doprava (Kč)
4 8 690 1 450

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Registrovat se na akci