My Cart
Právě se nacházíte:
Zpět na seznam

Seznamte se: Canyoning za Humny (Rakousko) – „uzavřená akce pro Miroslavu Horabinovou“

Datum konání: 23.06.2018 - 24.06.2018
Místo konání: Rakousko
Kategorie: Canyonigové akce
Číslo akce: 101A-2018

" Canyoning za humny" a první rychlá a výživná víkendovka u sousedů a současně to "nej" z canyoningového Rakouska. První letošní canyoningová akce pro ty, kteří se s canyoningem chtějí seznámit. Cílem je prožít intenzivní zábavu, trošku dobrodružství a poznat "plnohodnotný" canyoning. Akce bez nároku na dovolenou v nejbližší canyoningové oblasti - poblíž Bad Ischlu (jen 150 km od hranic ČR)

Koncept akce zůstává stejný, jako u všech našich akcí v rámci kategorie Seznamte se: Canyoning. Cílem akce je absolvovat canyoning naplno a se vším, co k tomu patří. Jinými slovy, sobota dopoledne podrobné školení, instruktáž a poctivý trénink. Odpoledne jednodušší a zábavnější kaňon. A v neděli pořádný kaňon (nebo 2, pokud bude nálada a chuť)

Standardní menu obsahuje výběr ze 5 potenciálních kaňonů: Strubklamn,  Drachenmaul, Simply Bach, Jabron,  Aqua Cowboy.

Zahajovací kaňon této akce je Strubklamn: ideální, pestrý a zábavný kaňon prvního dne. Highlite tohoto kaňonu může být skok až 16 metrů! If you want, you can!!!!

Druhý den začínáme Jabronem. Tam je pár zajímavých slaňovacích úseků, pár tobogánků, pár skoků (maximum by mohlo být teoreticky 14 metrů). Kdo nechce skákat, může slaňovat anebo ho instruktor spustí na laně.


 

Fyzická náročnost Index zábavy Technická obtížnost Vodnatost
Počet canyonů Cena (Kč) Doprava (Kč) Ubytování (Kč)
3 4 950 1 250 350

Napsat komentář

Registrovat se na akci