My Cart
Právě se nacházíte:

Švýcarsko

Canyoningové  eldorádo Evropy. V regionu TICINO, je 80 kaňonů – různých charakteristik, různých náročností, různých délek. Hravé, slaňovací, slunné a otevřené nebo temné a uzavřené. I tobogány jsou „vyrobeny“ s pověstnou švýcarskou precizností. Čistá voda. Prostě parádní extáze. Vzhledem k větší dojezdové vzdálenosti je tato akce koncipována na školení + 4 kaňony. Perličkou na dortu je HELICANYONING (nástup na začátek kaňonu vrtulníkem). Spíme v kempu (dokonce je v něm vyhřívaný bazén, takže kdo chce po celodenním canyoningu ještě do vody … )

Zpět na seznam

ŠVÝCARSKO A SEZNAMTE SE CANYONING: BABÍ LÉTO V TICINO …

Datum konání: 18.09.2019 - 22.09.2019
Místo konání: Švýcarsko
Kategorie: Švýcarsko
Číslo akce: 031A-2019

4 denní "CANYONING" ve švýcarském  TICINU - top canyoningové oblasti v Evropě. Více než 80 kaňonů vedle sebe - to je brutální kaňonové eldorádo, kde na Vás čekají perly canyoningu jako Cresciano, Osogna, Lodrino, Combra, Ambra, Cenzo, Iragna, Froda a další. Vše "vyrobeno" s prvotřídní švýcarskou dokonalostí: skály u tobogánů perfektně vyhlazené, tůně zpěněné jako "šampáňo", smaragdová voda granitových bazénů vyhřátá na ideální teplotu! Nástupy autem, pěšky nebo pro labužníky vrtulníkem. Nelze nezmínit také vyhřívaný bezén v kempu Al Cenzo a večerní bary švýcarské Bellinzony. Výběr je jen na Vás. Počet míst na akci je však omezený. A že Vás čeká brutální akce, adrenalin a veliké dobrodružství se psát nemusí. Trénink skoků v Osogna nebo Iragna, tobogány v Crescianu, Osogna a slaňáky v Ambra a Lodrino.

*) A pokud se Vám nebude chtít šlapat nástupy do kopce, je možné využít populární transport helikoptérou na nástup. Aspoň jednou :-) A je to kupodivu za rozumný peníz (55 Eur/osobu).

Uzavřená akce: pozor!!!! Je -li vás 6 (slovy ŠEST) jsme schopni tuto akci pro vás "uzavřít". Jen vaše parta. Jednodušší domluva, jednodušší organizace,....... ale dejte vědět co nejdříve! Případně - naplánujte si akci pro vaši partu. 

Fyzická náročnost Index zábavy Technická obtížnost Vodnatost
Počet programů Cena programu (Kč) Doprava Ubytování
4 8 690 1 450 Kč camp Al Cenzo

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Registrovat se na akci