My Cart
Právě se nacházíte:

SEZNAMTE SE: CANYONING – „uzavřená akce pro Pavlovu partu“

Datum konání: 21.059.2018 - 23.09.2018
Místo konání: Slovinsko
Kategorie: Seznamte se: Canyoning
Číslo akce: 2016-2018

Canyoningové dobrodružství šité na míru. Vycházíme z klasického formátu: tři dny, tři kaňony + jedno odpoledne prostor na něco extra (jeskyně a speleo-dobrodružství nebo ferata, nebo třeba další kaňon.....´).

Akci nastartujeme pohodovým „tréninkovým“ kaňonem: pěkné a pohodové skoky. Rozmanité skluzavky, zčeřené bazény tyrkysové vody, cvičné 20-ti metrové slanění. Ale pozor!!!!! Na konci tohoto kaňonu na nás čeká první velká výzva: 11 metrů dlouhý tobogánek se sklonem cca 89,9°. V dalších dvou kaňonech postupně okusíte vyšší dávky dobrodružství, vyšší hladinu adrenalinu a vzrušení - delší slaňování, hóóódně dlouhé slaňování (co takhle 30 metrů ve vzduchu????), krásné tobogány, "skokanské můstky", zábavné skoky, vyšší skoky, ještě vyšší skoky a akční překážky, ............

Akce může mít klasický průběh podle osvědčeného itineráře (pokyny k akci poznej canyoning), ale jestli budete chtít cokoliv jinak, dejte vědět. Je to vaše akce a bude to tak, jak budete chtít.

Společná doprava má plánovaný odjezd večer z Brna. Společná doprava - kapacita 8 osob, cena 990 Kč na osobu.

Ubytování: kemp Vodenca u Bovce, cena 13 Euro na noc

Pojištění: cca 50 Kč/den

A proč na canyoning s námi?

Nabízíme vám "PLNOHODNOTNÝ CANYONING" - my vám canyoning pouze "neukážeme", my vás necháme canyoning PROŽÍT.  Chceme se odlišit od praxe standardních canyoningových agentur, které svůj přístup postavili na kvantitě a z canyoningu udělali show ........Naše akce netrvá jen 2 hodiny. Trvá 3 dny. Máme čas a naším cílem není proběhnout kaňon co nejrychleji (protože dole už na mně čeká další výprava). Naším cílem je dát vám šanci prožít canyoning naplno. Místa, která se dají slaňovat neobcházíme, ale slaňujeme. A když říkáme, že slaňujeme, tak to znamená, že slaňujete vy - ne, že my vás jen spouštíme jako pytle brambor. Nepořádáme autobusové "gruppen" akce. Naše skupiny jsou maximálně 8 členné (kdyby totiž byly větší, nebylo by možno se každému z vás věnovat s potřebnou péčí a sklouzli bychom k standardnímu typu rychloobrátkové exkurze do světa canyoningu).Naše akce začíná školením, instruktáží a tréninkem. Není to pětiminutovka na parkovišti, ale trvá cca 3 hodiny a někdy i více - končí až tím, že jste připraveni absolvovat PLNOHODNOTNÝ canyoning.Proč to takhle děláme? Náš přístup vychází z toho, že nechceme devalvovat tento krásný sport a na zjednodušenou pouťovou atrakci. Tímto přístupem kolem sebe by vytváříme partu lidí, kteří s námi jezdí na canyoning opakovaně. Buď s jinou partou na stejné místo, nebo na složitější kaňony. Nebo na jiná místa. Po Slovinsku většinou do Švýcarska, potom do Itálie a potom třeba na dovolenky na Korsiku.....  Máme dlouhodobě více, než 45% "opakovaných klientů" - což snad svědčí o tom, že to děláme dobře.

11269503_659202734209902_3080780459418170010_n

Informační leták BOVEC, Slovinsko

Fyzická náročnost Index zábavy Technická obtížnost Vodnatost
Počet kaňonů Cena (Kč) Doprava (Kč) Ubytování (Kč)
3 5 490 990 680
Registrovat se na akci